گروه: اخبار استان خبر: 159726 / تاریخ انتشار : 1399/4/2 ساعت : 16:57
نماینده تهران در گفتگو با صبح زاگرس:

رویکرد عدالت طلبانه و ضدفساد قوه قضائیه ستودنی است/منشأ فساد باید متوقف شود

غلامحسین رضوانی بیان کرد: بدون هیچ تردیدی رویکرد عدالت طلبانه و ضد فساد آیت الله رئیسی ستودنی است و باید مورد حمایت، تشویق و قدردانی همه اقشار جامعه به خصوص نخبگان قرار گیرد.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفت‌وگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: حتی همه کسانی که وانمود می کنند طرفدار مبارزه با مفاسد  هستند از رویکرد قوه قضائیه استقبال می کنند اما بنده معتقدم که بدون تغییرات در بخشی از قوه قضاییه باید انجام شود ثمربخشی اقدامات آیت الله رئیسی در زمینه با مبارزه مفاسد اقتصادی کم خواهد بود.

 

غلامحسین رضوانی بیان کرد: بدون هیچ تردیدی  رویکرد عدالت طلبانه و ضد فساد آیت الله رئیسی ستودنی است و باید مورد حمایت، تشویق و قدردانی همه اقشار جامعه به خصوص نخبگان قرار گیرد.

 


وی افزود: اقدامات قوه قضائیه در صورتی می تواند به اندازه کافی ثمر بخش باشد که در بعضی از کادرهای قضایی تغییراتی صورت گیرد، خوشبختانه ریاست قوه قضائیه نیز توجه ویژه ای به این موضوع دارند، البته تغییراتی هم صورت گرفته و در حال صورت گرفتن است.

 

رضوانی در ادامه گفت: کسانی مانند طبری که عهده دار مسائلی در قوه قضائیه بودند امکانات داشتند و دنباله هایی دارند، آقای رئیسی به عنوان قاضی القضات باید یک نحوه گزارش گیری ویژه داشته باشد برای افرادی که احیاناً مورد ظلم قرار گرفتند یا میگیرند و این‌ها باید کانال ویژه ای برای تظلم این افراد باز کند، تا برای کسانی که به دلیل افشاگری ها و مبارزاتی که با برخی مفاسد کردند و به آن ها لطمه ای وارد شده است، بتوانند از طریق آن مجرای مطمئن با آقای رئیسی دسترسی داشته باشند و تظلم دادخواهی کنند.

 


 وی با اشاره با این که اقدامات قوه قضائیه در آینده بازدارنده خواهد بود و نیازمند اقدامات تکمیلی است، بیان کرد: متصدیان امور باید افرادی باشند که آلوده و فاسد نباشند اما اگر تصور کنیم که هیچ کدام از متصدیان امور فاسد نباشند امکان ندارد؛ مساله مهم این است که باید در منشأ متوقف شوند اما اگر به هر دلیلی در منشا متوقف نشوند، قوه قضاییه باید به وظیفه خود رسیدگی کند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.