گروه: اخبار استان خبر: 159704 / تاریخ انتشار : 1399/4/2 ساعت : 07:52

بازدید سرزده فرماندار کهگیلویه از ادارات شهرستان+تصاویر

فرماندار کهگیلویه با حضور در ادارات این شهرستان از نزدیک وضعیت خدمات رسانی این مراکز را مورد بررسی قرار داد .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس علی رضا اتابک فرماندار کهگیلویه با حضور در ادارات این شهرستان از نزدیک وضعیت خدمات رسانی مراکز دولتی را مورد بررسی قرار داد .

 
علی رضا اتابک در این زمینه در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: بازدید از واحد‌های مختلف ادارات دهدشت با هدف بررسی نحوه عملکرد مدیران و پرسنل اداره در زمینه نظم اداری، مشکلات و کم و کاستی های ادارات، برخورد با مراجعین و میزان رضایتمندی ارباب رجوع صورت گرفته است.
 
 
اتابک با اشاره به فعالیت های صورت گرفته توسط ادارات و نهادهای شهرستان گفت:  تکریم حقوق ارباب رجوع  اولویت اول همه ادارات جهت بهبود خدمات رسانی به مردم است.
 
 
 
وی افزود: در این دیدارها برخی از مشکلات مردم مطرح و برطرف شد و همچنین پروژه های عمرانی و منابع طبیعی و بازدید از نهالستان هایی که در آتش سوزی ها خسارت دیدند بررسی شد.
 
 
وی هدف از این بازدید‌ها و سرکشی‌ها را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات دهی ادارات دولتی به مردم در شهرستان و آگاهی از مشکلات بیان کرد و گفت : نظارت بر عملکرد مناسب دستگاه‌های اجرایی از جمله اقداماتی است که در این شهرستان برای ارتقا سطح کیفی خدمات دولتی به مردم ادامه خواهد داشت.
 
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.