گروه: اخبار استان خبر: 159605 / تاریخ انتشار : 1399/4/6 ساعت : 11:04

آخرین وضعیت پروژه ملی لنده -تشان به روایت تصویر

در فاز اول این طرح ملی از مسیر لنده به سمت تشان 5 و نیم کیلومتر با اعتباری افزون بر47میلیارد تومان در دست اجرا است که باقی مانده مسیر نیز در سال آینده به مناقصه خواهد رفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، راه همواره به عنوان یکی از محورهای اساسی توسعه در جامعه است که می تواند زمینه ساز تحولات اساسی در جامعه باشد انتقال سریع کالا، کاهش هزینه های سفر و کاهش مصرف سوخت در راه های ارتباطی استاندارد باعث خواهد شد تا حرکت در مسیر توسعه تسهیل تر شود.

 

محور ارتباطی لنده-تشان در ادامه محور دهدشت-پاتاوه است که اتصال دهنده استان کهگیلویه وبویراحمد به خوزستان و ایجاد شاهراه ارتباطی جنوب به مرکز کشور است که از استان اصفهان شروع به مرکز استان متصل و در ادامه راه از طریق جاده پاتاوه به دهدشت و سپس از طریق تونل کوه پات به تراب -لنده و در نهایت به لنده-تشان در خوزستان متصل و این مسیر تا بندر ماهشهر و امام خمینی(ره) تداوم خواهد داشت که نقش محوری و کلیدی را در آینده برای اتصال جنوب به مرکز کشور را پیدا خواهد کرد.

 

در فاز اول این طرح ملی از مسیر لنده به سمت تشان 5 و نیم کیلیومتر با اعتباری افزون بر47میلیارد تومان در دست اجرا است که باقی مانده مسیر نیز در سال آینده به مناقصه خواهد رفت.

 

وضعیت این پروژه امروز با پیشرفت خوبی همراه است و کار ابنیه فنی آن نیز از روزهای آینده در دستور کار پیمانکار قرار خواهد گرفت.

 

تصاویر تکمیلی را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.