گروه: اخبار استان خبر: 159588 / تاریخ انتشار : 1399/3/31 ساعت : 07:34
داغ های مجازی؛

راه اندازی کمپین مجازی مدیران تاجگردونی برای تایید اعتبارنامه منتخب گچساران و باشت+تصاویر

تعدادی از مدیران کهگیلویه و بویراحمدی در صفحات مجازی خود در کمپین های مجازی حمایت از غلامرضا تاجگردون حضور فعالی دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون به یکی از چالش های رسانه ای این روزهای فضای سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد و حتی مجلس یازدهم  شده است.

 

یکی از نکات جالب توجه در مورد اعتبار نامه منتخب شهرستانهای گچساران و باشت  راه اندازی کمپین های مدیریتی در سطح استان است که  همزمان با رفتن اعتبار نامه  تاجگردون  به کمیسیون تحقیق  شکل گرفته است  و درحال تلاش برای تغییر احساسات و عقیده بعضی از نمایندگان جوانانی است که برای اولی بار به مجلس شورای  اسلامی  راه یافته اند.

 

مدیران شهرستانهای گچساران و باشت و حتی تعدادی از مدیران استانی کهگیلویه و بویراحمد که به نوعی غلامرضا تاجگردون  در پست گرفتن آنها نقش داشته است  در صفحات مجازی خود از منتخب گچساران و باشت حمایت می کنند.

 یکی  از این مدیران هادی زارع‌پور مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با انتشار فیلمی از حضور غلامرضا تاجگردون منتخب مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در یکی از روستاهای شهرستان گچساران، نوشت: «موفقیت دشمن انسان است.»

استلاحی بخشدار مرکزی دوگنبدان  نیز در صفحه مجازی خود نوشت؛تاجگردون نماینده  همه مردم ایران است.

همچنین ایوب مقیمی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گچساران نیز در پستی به حمایت از غلامرضا تاجگردون نوشت؛تاجگردون صدای مظلومیت جنوب است.

 از دیگر مدیرانی که حضور فعالی در فضای مجازی دارد، مدیر کل بحران  استان کهگیلویه و بویراحمد است که در صفحه مجازی خود از غلامرضا  تاجگردون حمایت کرده است .

علی پارسائی معاون اداره کل راه و شهرسازی  نیز از قافله عقب نمانده و برای حمایت از منتخب شهرستانهای گچساران و باشت  پست  گذاشته است.

 

گفتنی است مدیران دیگری نیز هستند که این روزها در کمپین های مجازی حمایت از غلامرضا تاجگردون شرکت می کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.