گروه: اخبار استان خبر: 159576 / تاریخ انتشار : 1399/3/31 ساعت : 11:28

ورود چراغ خاموش مسئولین کشوری به کهگیلویه

در روز گذشته مشاور رئیس سازمان برنامه و بوجه کشور به همراه مسولین استانی و شهرستانی از طرح های عمرانی شهرستان بدون اطلاع دادن به خبرنگاران و به صورت چراغ خاموش بازدید کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پروژه های عمرانی شهرستان کهگیلویه سال هاست که خاک خورده و فرسوده شده اند و این فرسودگی در بسیاری از مواقع بلای جان شهروندان شده و آنان را به کام مرگ کشانده است.

 
بسیاری ازجاده های کهگیلویه بزرگ، صدای ناله زنان و مردان را در از دست دادن فرزندانشان به خاطر سپرده و هر از گاهی مسئولی می آید و از این جاده های بازدیدی می کند و باز روز از و روزی از نو.
 
در روز گذشته مشاور رئیس سازمان برنامه و بوجه کشور به همراه مسولین استانی و شهرستانی از جاده پاتاوه دهدشت و طرح های آب رسانی دهدشت، بیمارستان بهئی و طرح های دیگر بدون اطلاع دادن به خبرنگاران و به صورت چراغ خاموش بازدید کردند.
 
حضور مسئولین رده بالای کشور در هر استانی میتواند نوید بخش ورود اعتبارات و توسعه در بخش های مختلف باشد و خبرنگاران نیز به عنوان پل ارتباطی مردم  مسئولین با مطالبه گری و انتقال آلام مردم به مسئولین می توانند نقش بسزایی را ایفا کنند اما عدم اطلاع رسانی در ورود مسئولین جای تعجب دارد.
 
 
 
این اتفاقات بارها در استان کهگیلویه و بویر احمد و شهرستان کهگیلویه به وقوع پیوسته و یک سوال مطرح می شود که چرا خبرنگاران نباید در این بازدید ها حضور داشته باشند؟
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.