گروه: اخبار استان خبر: 159547 / تاریخ انتشار : 1399/3/29 ساعت : 17:38
توصیه ای به مخالفان تاجگردون:

هر اظهار نظر و یادداشتی بمنزله طوفان فکری نیست/ مطلب تان بیش از آنکه مفید باشد مضر خواهد بود!

گاهی وقتها نگفتن ها بهتر از بد گفتن است، بازخورد نامناسب این مطلب باعث ایجاد یک ستیز منطقه ای می شود که گاهی تبعات جبران ناپذیری دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس این روزها مطالب داغ موافقان و مخالفان غلامرضا تاجگردون بیش از همیشه در حال چرخش در فضای مجازیست، موضوعی که میتواند در نوع نگاه دموکراسی وار جامعه و پرداخت جامع به آن در یک فضای منطقی موثر باشد.

 

گاهی موافقان تمجیدهای بی حساب و گاهی مخالفان نقد های مبتدی دارند که در نوع نگاه مخاطب نمیتوان چیدمان مناسبی را پی بریزد.

 

ساعتی پیش نیز از درگاه یکی از رسانه های خبری استان از زبان فردی که مطالبش همیشه با حواشی زیادی روبرو می شود، مطلبی منتشر شد که بهتر بود منتشر نمیشد.

 

گاهی وقتها نگفتن ها بهتر از بد گفتن است، بازخورد نامناسب این مطلب باعث ایجاد یک ستیز منطقه ای می شود که گاهی تبعات جبران ناپذیری دارد.

 

عدم اعتبارسنجی مناسب و استدلال های ضعیف دو شاخه اصلی قابل نقد بر این مطلب دو صفحه است که هر مخاطب مخالفی را نیز به واکنش بر می انگیزد.

 

اکنون بیش از هر زمان دیگر باید فضای منطقی و گفتمانی در جامعه بدون هیچ نگاه غیرمنطقی حاکم شود تا استان از وضعیت موجود خارج شود و همچون همیشه به فکر روند توسعه همه جانبه خود باشد.

 

یادداشت: حبیب اسکندری

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.