گروه: اخبار استان خبر: 159280 / تاریخ انتشار : 1399/3/23 ساعت : 14:23

ابهام در خصوص موضع روشنفکر در قبال تاجگردون/آیا روشنفکر واقعا حمایت کرد یا عده ای قصد تخریب وی را دارد؟

انتشار عکسی از یک صفحه وابسته به مهدی روشنفکر نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و درج عبارت " ما همه با همیم " ، برای این نماینده استان حاشیه ساز شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس موضوع اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون که سرو صدای زیادی در محافل مختلف درست کرده بود همچنان ادامه دارد و علاوه بر حاشیه هایی که خود این موضوع دربر دارد، حواشی جانبی نیز در این خصوص وجود دارد.


در چند روز اخیر تعدادی از صفحات اجتماعی با انتشار عکسی از یک صفحه وابسته به مهدی روشنفکر نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، ادعا کردند وی با درج عبارت " ما همه با همیم "  قصد حمایت از تاجگردون را به شکل غیر مستقیم داشته است.

 

این در حالی است که یکی از صفحات اینستاگرامی که اخبار نماینده بویراحمد و دنا را پوشش می دهد پس از رای شعبه دوازدهم که دال بر تایید اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون بود با انتشار عکسی خاص از نماینده گچساران و باشت، به نوعی تایید اعتبارنامه وی را تبریک گفت.در صورت تایید این موضوع قطعا بسیاری از هواداران روشنفکر در حوزه انتخابیه اش وی را مورد انتقاد قرار میدهند از طرف دیگر در صورت مشخص شدن این موضوع می تواند چالش هایی را برای نماینده بویراحمد و دنا به وجود آورد و مورد حمایت قاطع نمایندگان نخواهد بود.روی دیگر سکه این است که اگر این موضوع تکذیب شود مشخص میشود عده ای هنوز در پی تخریب روشنفکر هستند و بنابراین یک اقدام ناشیانه در انتشار یک پست توسط یک فرد باعث شده است که دستاویزی برای بازی تخریب مجدد وی باشد.

 

پیگیری‌های انجام شده از طریق دفتر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون مشخص شد مهدی روشنفکر هیچ گونه پیج رسمی در اینستاگرام ندارد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
رودشتیان
1399/3/24 - 07:21
روشنفکر اگر حمایت کند تاج را محبوب‌تر قلب ماست
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.