گروه: اخبار استان خبر: 158990 / تاریخ انتشار : 1399/4/6 ساعت : 14:50
پیگیری های صبح زاگرس نتیجه داد؛

ساماندهی جمعه بازار دهدشت با ساخت 350 واحد تجاری و رفاهی + تصاویر

بازار روز جدید دهدشت قرار است با کلیه امکانات رفاهی، شامل بانک، کافی شاپ، رستوران، نمازخانه و سایر امکانات رفاهی دیگر ساخته شود تا شهروندان بتوانند در فضایی مناسب علاوه بر خرید مایحتاج خود لحضات خوبی را با خانواده هایشان سپری کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بازارهای روز یا به اصطلاح امروزی جمعه بازار یکی از بازارهای فعال شهرها هستند که ناملایمات و مشکلات جابجایی مکرر، تعطیلی های متناوب، دوری از مرکزشهر، تغییرات جوی، نبود پشتیبانی قانونی از فروشنده و خریدار و وجود برخی تبعات اجتماعی موجب گلایه مندی خریداران و فروشندگان این بازار می شود.

 

جمعه بازار شهر دهدشت نیز با برخی از این مشکلات دست و پنجه نرم می کرد که با توجه با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی این بازار مسئولین از این فرصت نهایت استفاده را برده و اقدام به ساماندهی بازار روز و جمعه بازار کرده اند.

 

این بازار قرار است با کلیه امکانات رفاهی، شامل بانک، کافی شاپ، رستوران، نمازخانه و سایر امکانات رفاهی دیگر ساخته شود تا شهروندان بتوانند در فضایی مناسب علاوه بر خرید مایحتاج خود لحضات خوبی را با خانواده هایشان سپری کنند.

 

همچنین این بازار در 350 واحد با کاربری های تجاری، خدماتی و تفریحی احداث خواهد شد.

 

گفتنی است این پایگاه خبری بارها در مورد مشکلات جمعه بازار دهدشت و همچنین بازار روز این شهر گزارشاتی را تهیه و این مشکلات و مطالبات مردمی در مورد این بازارها را به گوش مسئولین مربوطه رسانده بود که در" اینجا " می توانید بخوانید.

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.