گروه: اخبار استان خبر: 158948 / تاریخ انتشار : 1399/3/16 ساعت : 13:57
آیت الله حسینی:

قدرت جمهوری اسلامی شعاری و خیالی نیست/آمریکا با مرور خاطرات عین الاسد در مقابل نفتکش های ایران تسلیم شد

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: وقتی نفت کش های ما به سمت ونزوئلا حرکت کردند، امریکایی ها شروع به تهدید کردند اما وقتی خاطرات عین الاسد را مرور کرد تسلیم شد، متوجه شد ایران شوخی نمی کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تکریم و معارفه امام جمعه جدید چیتاب گفت: آقای وحدانی در این چند سال زحمت ها و تلاش های بزرگی انجام دادند دغدغه داشتند پیگیر بودند و برای رفع مشکلات مردم تلاش می کردند که جای قدردانی دارد.

 

امام جمعه یاسوج عنوان کرد: آقای پژمان روحانی فاضل، پیگیر و از ائمه جمعه  موفق در استان است که در بخش سرفاریاب زحمت می کشیدند ،  دغدغه ، طرح و برنامه داشتند امیدواریم در این بخش نیز برنامه ریزی داشته باشند.

 

آیت الله حسینی عنوان کرد:  نماز جمعه پایگاه فرهنگی انقلاب  اسلامی و  پایگاه قدرت است هر جا تجمل خوبان و مومنان و انسان ها باشد یک فکر ، یک عقیده و یک شعار دینی، سیاسی شعار سازندگی، خدا پرستی خداشناسی و دین شناسی، امام شناسی  است همه شعارهای نماز های جمعه در یک مسیر است، قبله واحد، نماز واحد، کتاب واحد، امام واحد، نبی واحد این ها یعنی وحدت، وحدت در فکر و اندیشه  و شعار سیاسی واحد ، این تبدیل به یک قدرت می شود.

 

نماینده ولی فقیه در استان عنوان کرد:  امروز ما در مقیاس جهان انقلاب مان و امام خمینی (ره) را تعریف می کنیم و می بینیم امام در آیینه جهان است این را هم امروز به روشنی می بینیم آمریکا قلدر  جهان و  ارباب جهان بود اما همین آمریکایی که دیروز کشور ما را مستعمره خودش قرار داده بود و شاه اش  را عزل و نصب می کرد و به اراده اش وزرا جا به جا می شد و به اراده اش فرهنگ و باور ما تغییر می کرد، اکنون آمریکا یک قدرت را مقابلش می بیند.

 

وی تصریح کرد: قدرت شعاری و خیالی نیست قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم ایران است.

 

آیت الله حسینی افزود: دیروز ما در مقابل آمریکا و غرب خودباخته فکری و فرهنگی بودیم استقلال نداشتیم اما امروز می بینیم علارغم همه تهدید های آمریکا، نظام جمهوری اسلامی قدرت مند نفت کش های خودش را به حیاط خلوت آمریکا می برد این تنها شکستن حصر اقتصادی آمریکا نبود بلکه یک تو دهنی محکم به آمریکا بود و هیمنه آمریکا را در هم شکست.

 

نماینده ولی فقیه در استان افزود: وقتی نفت کش های ما به سمت ونزوئلا حرکت کردند، امریکایی ها شروع به تهدید کردند اما وقتی خاطرات عین الاسد را مرور کرد تسلیم شد، متوجه شد ایران شوخی نمی کند وقتی دید پیشرفته ترین پهبادش  توسط موشک های ما منحدم می شود و آبرویش در دنیا رفته است تسلیم شد.

 

آیت الله حسینی بیان کرد: همان طوری که امام فرمود آمریکا هیچ غلطی نمی کند، اگر وارد جنگ شدیم وقتی پنجه در پنجه یک قدرت می کنیم طبیعتا فشار وارد می  شود اما نتیجه آن عزت و سربلندی  است ما در کشور پیشرفت های بسیار بزرگ  و معجزه آسایی داشته ایم، اینها را باید ببنیم آن وقت ما قدر نماز جمعه و مساجد را می دانیم قدر نظام و جمهوری اسلامی را می دانیم و شمایی که در مسجد هستید تنها وارد مسجد نمی شوید اگر نماز جمعه ها با اقتدار برگزار شود مسئولان و ائمه جمعه با هم باشند یعنی تقابل با ظلم ها و استبکار جهانی است.

 

وی به شرایط امروز آمریکا اشاره کرد و گفت: امروز می بینیم در آمریکا چه خبر است دیروز مجسمه جرج واشنگتن در آمریکا به زیر کشیده شد ترامپ در زیر زمین های کاخ سفید زندگی می کند این اثر انقلاب اسلامی است که ابهت آمریکا را در هم شکسته است، قدر این نظام، این کشور و نمازهای جمعه را بدانیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.