گروه: اخبار استان خبر: 158944 / تاریخ انتشار : 1399/3/16 ساعت : 14:39
در گفتگو با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مطرح شد

پاسخ یزدانپناه به گلایه پرستارانی که در زمان کرونا بکارگیری شدند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان به اعتراض برخی از پرستارانی که اخیرا برای مقابله با کرونا در بیمارستان ها و مراکز درمانی بکارگیری شده بودند پاسخ داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،با شیوع ویروس کرونا در کشور وزارت بهداشت به دلیل کمبود نیرویی که در بیمارستان ها و مراکز درمانی مختلف داشت فراخوان جذب نیرو منتشر کرد، با این فراخوان پرستاران زیادی در سطح کشور و استان در مراکز مختلف بهداشتی و درمانی که با کرونا ویروس درگیر بودند مشغول به کار شدند.

اما موضوع مهم این بود که آیا این نیروها برای همیشه جذب شده اند یا اینکه فقط قرارداد چند ماهه با انها بسته شده است.

 تعدادی از این پرستاران در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری اعلام کردند: دانشگاه علوم پزشکی به آن ها قول داده است در صورت نیاز به جذب و استخدام نیروی جدید این افراد در اولویت باشند که اکنون مسئولان حرف های دیگری را مطرح می کنند.

 

خبرنگار این پایگاه خبری در همین خصوص مصاحبه ای با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان  داشته است که می خوانید.

 یزدانپناه در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: با توجه به اینکه قرارداد این پرستاران 87 روزه بوده این زمان نیز تمام شده است و دیگر نمی توانند کار کنند.

 

وی در پاسخ به این سوال که به آن ها قول استخدام داده شده است گفت: ما تابع سیاست های وزارت بهداشت هستیم دانشگاه علوم پزشکی نیز مثل بقیه دانشگاه های ایران هر کاری وزارت بهداشت اعلام کرد انجام میدهد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان عنوان کرد: اگر قرار است استخدام شان کنند حتما دستوالعمل را ارسال می کنند اگر قرار است آزمون بگیرند ما نیز می گیریم فعلا دستورالعملی از سوی وزارت بهداشت در خصوص این نیروها اعلام نشده است، هر موضوعی که اعلام کردند ما نیز تابع هستیم و انجام می دهیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.