گروه: اخبار استان خبر: 158941 / تاریخ انتشار : 1399/3/16 ساعت : 11:39
نامه خداحافظی عدل هاشمی پور؛

تنها نسخه شفا بخش کهگیلویه بزرگ طرح های بزرگ است/با احساس مسئولیت نمایندگی مردم را پذیرفتم/به خاطر کارهای انجام نشده پوزش می طلبم

نماینده کهگیلویه بزرگ در دوره دهم مجلس شورای اسلامی گفت:امروز و در پایان 4 سال نمایندگی مجلس با شجاعت تمام از بابت کارهای انجام نگرفته ی مورد انتظار مردم، که بعضاً از عهده ام خارج بود پوزش می طلبم و طلب حلالیت دارم، اما با افتخار اعلام می دارم که در این مدت لحظه ای فروگذار نبوده و جز خدا و مردم در هیچ اندیشه ی دیگری نبودم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عدل هاشمی پور نماینده سابق کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی خطاب به مردم حوزه انتخابیه خود گفت:

 

نظر به اینکه با لطف الهی و اعتماد شما مردم عزیز توفیق خدمتگزاری در کسوت نمایندگی دور دهم مجلس شورای اسلامی را یافتم لازم دیدم نکاتی را به حضور شریفتان معروض دارم.


اولا: خدای بزرگ را سپاسگزارم که حیات را ارزانی فرمود تا در این دنیای فانی به لطف و مدد بی پایانش منشأ اثر خیر و خدمت صادقانه به هم نوعان خصوصا شما عزیزان باشم تا باز به امیدِ لطف و جلب رضایتش به آسودگی در سرای باقی امیدوار.


خدای را سپاسگزارم که در سایه ی عنایت واسعه اش پس از حضور در دوران دفاع مقدس، در طی 30 سال سازندگی و انجام امورات اساسی و زیربنایی در فرهنگ، صنعت، اقتصاد، عمران و توسعه، تجارب فراوان کسب نمایم.


دیار ارزشمندم از ظرفیت های بسیار و منابع غنی از جمله: مردمانی پاک و صادق، آب فراوان، خاک حاصل خیز، منابع خدادای، نیروی انسانی کارآمد و ... برخوردار است اما فقر و محرومیت، سیاست زدگی، مشکلات عدیده، نبود راههای مواصلاتی، نبود شغل پایدار و حتی موقت برای جوانان تحصیل کرده و جویای کار و ... به شدت آزارم می داد و این بود که با احساس مسئولیت وارد کارزار انتخابات و پذیرش نمایندگی مجلس شورای اسلامی شدم.


واقعیت این است که در دوران مختلف گذشته با وجود وفور پول و اعتبار علیرغم خدمات انجام گرفته که جای تقدیر دارد اما به هر دلیل اقدامات زیربنایی و اساسی لازم صورت نگرفت و حق مردم ادا نشد.


امروز و در پایان 4 سال نمایندگی مجلس با شجاعت تمام از بابت کارهای انجام نگرفته ی مورد انتظار مردم، که بعضاً از عهده ام خارج بود پوزش می طلبم و طلب حلالیت دارم، اما با افتخار اعلام می دارم که در این مدت لحظه ای فروگذار نبوده و جز خدا و مردم در هیچ اندیشه ی دیگری نبودم.


لذا در همین راستا لازم می دانم مواردی را به سمع و نظر مردم عزیز برسانم اگرچه ممکن است بر خلاف رویه ی معمول باشد.


با سربلندی اعلام می دارم: دوره نمایندگی اینجانب به رغم وجود شرایط نامناسب جهانی، منطقه ای، داخلی، کمبود اعتبارات ملی و استانی، مناقشات و منازعات سیاسی و منطقه ای درونی اما با توکل بر خدا، توسل به ائمه اطهار (علیهم السلام)، رایزنی و پیگیری مجدانه، با کمک فکری دوستان و دلسوزان نظام به ویژه نخبگان علمی، حوزوی، دانشگاهی، فرهنگی و سیاسی اقدامات متعددِ پایه ای، اساسی و آینده دار صورت گرفت که الزاماً در جهت تحقق توسعه منطقه می بایست پیگیری شوند تا به سرانجام برسند.

 

در باب اشتغال جوانان اقرار می کنم به ناچار و به دلیل هجمه بسیار حتی از قانون مصوب مجلس مبنی بر عدم استفاده از نیروی غیربومی عدول نموده و بسیاری از جوانان دیارم را در شرکت ها و مؤسسات مولد در سایر استان ها به ویژه در حوزه انرژی با رایزنی و رو زنی به کار گماردم.


بی شک، بهره برداری از طرح ها و پروژه های سنگین در حال اجرا که بعضاً از گذشته اخذ مجوز شده بودند و بنده نیز به کرات در محافل مختلف به ویژه در سایت ها و صدا و سیما قدردانی نمودم؛ خوشبختانه هم اکنون از پیشرفت اجرایی قابل قبولی برخوردار هستند که در واقع تنها راه و نسخه شفا بخش کهگیلویه بزرگ می باشند.


لذا ضمن سپاس فراوان از پیگیری های جمعی انجام شده از استاندار محترم، نماینده مردم در مجلس و مدیران کل مربوطه خواهانم که به جد پیگیر ادامه کار باشند و بهره مندی از ظرفیت خیرین و بخش خصوصی را با تعامل و اصل ارتباطات به مدد دولت آورند چراکه قطعا همه ی این اقدامات به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و مردم نیز صاحبان واقعی این انقلاب.


در پایان با سپاس ویژه از تمامی اصحاب رسانه و خبر و همه کسانی که خادم مردم را در این مسیر یاری نمودند اعلام می دارم در هر کسوت و منصبی که باشم با کمال میل و تواضع در خدمت مردم هستم و باز با توکل بر خدای بزرگ، برای پذیرش هر مسئولیتی که منافع عموم مردم را تأمین نماید به شرط حیات، آماده ام.


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.