گروه: اخبار استان خبر: 158938 / تاریخ انتشار : 1399/3/16 ساعت : 00:02
معاون دادگستری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

هشدار جدی دستگاه قضایی در خصوص تظاهر به سلاح و قدرت نمایی در فضای مجازی

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد به افرادی که فضای مجازی و حقیقی استان را به سمت تهدید و قدرت نمایی با سلاح پیش می برند هشدار داد و برخورد دستگاه قضایی با متخلفان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان جرم بودن تظاهر به سلاح و قدرت نمایی گفت:اخیرا مشاهده گردیده افرادی به انحای مختلف یا با توجیهاتی، فضای مجازی و حقیقی استان را به سمت تهدید و قدرت نمایی با سلاح پیش می برند که این اقدامات قطعاً مجرمانه بوده و مجازات حبس در پی دارد.

 

عیسی حسنی با اشاره به رسالت دستگاه قضایی در اعمال قانون و تامین امنیت مردم افزود: مردم ما  به سطح قابل قبولی از بلوغ فکری و اجتماعی رسیده اند که این گونه اقدامات زشت و جاهلانه را تقبیح کنند اما وظیفه دستگاه قضایی در جای خود محفوظ بوده و قطعاً از باب رعایت حقوق عامه و لزوم تامین امنیت و آرامش مردم، شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار قرار گرفته که متفاقباً نتیجه به مردم فهیم استان اعلام خواهد شد.


حسنی با تقبیح این تحرکات و رصد محسوس و نامحسوس هر گونه هنجار شکنی تصریح کرد: دستگاه قضایی استان علاوه بر استفاده از ظرفیت ضابطین عام و خاص و نیز پلیس تلاشگر فتا “فضای تبادل اطلاعات” از همکاری نیروهای مخلص و تلاشگر مردمی تحت عنوان دیدبانان پیشگیری استفاده و این گونه افراد را شناسایی خواهد کرد.


معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری در پایان از همه مردم عزیز و شهید پرور استان کهگیلویه و بویراحمد خواست که اطلاعات خود را در خصوص شناسایی این افراد از طریق دادستان های شهرستان ها، کلانتری و پاسگاههای انتظامی، پلیس فتا و نیروی مقاومت بسیج شهرستان ها به دستگاه قضایی اعلام نمایند.


این مقام مسئول خاطر نشان کرد: همچنین مردم می توانند همانند دیدبانان معاونت پیشگیری، از طریق سامانه جامع اطلاعات مردمی (سجام) به آدرس sajam.scpd.ir
با اختیار ذکر یا عدم ذکر هویت، اطلاعات خود را در اختیار دستگاه قضایی قرار دهند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.