گروه: اخبار استان خبر: 158885 / تاریخ انتشار : 1399/3/14 ساعت : 10:04

داستان تکراری کمبود ها /شکر 12 هزار تومانی کام یاسوجی ها را تلخ کرد

وضعیت بازار رها شده نه تنها شیرینی قند و شکر را در کام مردم تلخ کرده است بلکه طعم گرانی و کمبود این طلای سفید احساس می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در ادامه کمیاب شدن و افزایش قیمت کالا‌های مصرفی مردم در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد؛ این بار شکر دست نیافتنی شد تا بعد از برنج های دانه بلند کام یاسوجی ها همچنان تلخ باشد و مسئولان بی خیال بازار و مردم باشند.

 

گزارش میدانی خبرنگار ما حکایت از عدم نظارت دقیق بربازار و به نوعی بیخیالی مسئولان در تعادل بخشی به بازار دارد که  باعث شده است  تا شکر سفید حکم طلا را پیدا کند و اگر هم در گوشه از شهر پیدا شد قیمت 2 رقمی آن شیرینی شکر را تلخ کند.

 

یکی از فروشندگان بازار یاسوج اظهار می کند شکر در انبار ها موجود است ، بی خیالی مسئولان در نظارت و پلمپ باعث شده تا شکر این طلای سفید دست نیافتنی و اگر کاسب کاری برای فروش اقدام کند چند برابر قیمت آن را عرضه کند. 

 

وی می‌افزاید: مسئولان از مشکلات آگاهی دارند، اما نمی دانم چرا بی خیال بازار و مردم هستند و این سوال را مطرح می کند آیا مسئولان کهگیلویه و بویراحمدی از جنس مردم نیستند و یا اینکه معاش و طعام  آنها با مردم فرق می کند؟

 

  رفع نیازهای مردم و نظارت دقیق بر بازار ضرورتی اجتناب ناپذیر در کل استان است که اگر این گونه نبود آنها به عنوان مسئول انتصاب نمی شدند ، اما در کل پیشنهاد می شود اگر مسئولان توانایی برخورد با محتکرین ، گران فروشان و عدم ساماندهی بازار فشل و چند قیمتی را ندارند می توانند کناره گیری کنند تا عزیزان دیگری برای مدیریت کارامد بر بازار تلاش کنند.

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.