گروه: اخبار استان خبر: 158857 / تاریخ انتشار : 1399/3/13 ساعت : 13:44
نماینده ولی فقیه در استان مطرح کرد ؛

ورود نفتکش های ایران به ونزوئلا شکستن قدرت استکباری آمریکاست

نماینده ولی فقیه در استان گفت: وسعت انقلاب و روح انقلاب و کلام و نفس امام آنقدر گسترده و توسعه یافته است که تمام عالم را تحت تاثیر خود قرارداده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) صبح امروز در مسجد صاحب الزمان (عج) دهدشت با حضور مسیولین و مردم برگزار شد.

 
در این مراسم حجت الاسلام سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان در این مراسم گفت: امام خمینی (ره) مسیر انسانیت و معنویت و اخلاق را به بشر نشان داد و اگر بگویم که جهان قبل از انقلاب امام و بعد از انقلاب امام دچار تحول عظیمی شده است گزافه گوییی نیست.
 
 
حجت الاسلام حسینی گفت: وسعت انقلاب و روح انقلاب و کلام و نفس امام آنقدر گسترده و توسعه یافته است که تمام عالم را تحت تاثیر خود قرارداده است.
 
وی افزود: نظام اسلامی, نظامی که مولود تفکر واندیشه امام خمینی (ره) است. نظم جهانی که بر اساس اندیشه استکباری طراحی شده بود را امام به هم ریخت و ابر قدرتی مثل آمریکا را در ابعاد مختلف به چالش کشاند.
 
نماینده ولی فقیه در استان گفت: امروز خطری که آمریکا نسبت به ایران احساس می کند نسبت به چین و روسیه احساس نمی کند. شاید علیه آن ها نیز از سوی آمریکا چیزی گفته شود اما هراسی که آمریکا از ایران دارد بیشتر از سایر کشور هاست.
 
حجت الاسلام حسینی با اشاره به ورود نفتکش های ایران به ونزوئلا گفت:  امروز انقلاب اسلامی نفتکش های خود را راهی منطقه ای کرد که حیات خلوت آمریکا بود و تهدیدهایی نیز در همین راستا از سوی آمریکا صورت گرفت. 
 
وی اضافه کرد: وقنتی نفتکش های ما به ونزوئلا رسید این صرفا یک حرکت اقتصادی و شکستن محاصره اقتصادی نبود بلکه شکستن قدرت استکباری آمریکاست.
 
حجت الاسلام حسینی گفت: این چه کسی بود که این قدرت را در ایران و جهان ایحاد کرد, این انقلاب و نفس قدسی امام و رهبری است که چنین با شکوه و عظمت قدرت های حهانی را در هم می شکند.
 
 
در حال تکمیل...
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.