گروه: اخبار استان خبر: 158843 / تاریخ انتشار : 1399/3/13 ساعت : 08:28

جوابیه دانشگاه آزاد یاسوج به خبر صبح زاگرس/دغدغه های دانشجویان برطرف می شود

پس از انتشار خبری مبنی بر نامه اعتراضی دانشجویان دانشگاه آزاد یاسوج به ریاست این دانشگاه، روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد یاسوج با ارسال جوابیه ای به این پایگاه خبری به این خبر واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روز گذشته خبری مبنی بر نامه به ریاست دانشگاه و جمع آوری امضا برای درخواست تجدید نظر در رویکرد عدم توجه به حقوق دانشجویان در این پایگاه خبری منتشر شد که دانشجویان در این نامه نسبت به موضوعاتی مانند مختل بودن سامانه آموزش مجازی و مشکلات ان همچنین مشکلات پرداخت شهریه اشاره کردند و خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.

پس از انتشار این خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد یاسوج با ارسال جوابیه ای به این پایگاه خبری به این خبر واکنش نشان داد و طبق قانون مطبوعات بدون دخل و تصرف منتشر می شود.

متن جوابیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
در پاسخ به مطلب مندرج در آن پورتال خبری با موضوع "نامه به ریاست دانشگاه و جمع آوری امضا برای درخواست تجدید نظر در رویکرد عدم توجه به حقوق دانشجویان". جوابیه زیر ارسال می گردد؛ لذا مقتضی است طبق ماده 23 قانون مطبوعات، جهت تنویر افکار عمومی در آن پورتال خبری درج گردد..


در پاسخ به نامه فوق باتوجه به برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس روسای دانشگاههای آزاد استانها با ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر طهرانچی تمهیدات لازم جهت رفع نقض کلاسهای مجازی و چگونگی برگزاری امتحانات و رفع مشکل دانشجویان به واحد های دانشگاهی ابلاغ شد.


1-    بعد از عادی شدن شرایط کرونا و طبق نظر ستاد کرونا با نظر مدیران گروه و اساتید دانشگاه کلاسهای رفع اشکال بصورت حضوری برای دانشجویانی که مشکل داشته اند برگزار و در حال حاضر ادامه دارد.


2-     در خصوص عدم دسترسی دانشجویان به صفحه دانلود فایلها، سامانه برگزاری کلاسهای مجازی دارای این قابلیت می باشدکه جزوات و فایلهای مربوطه توسط اساتید در این سامانه بارگذاری شد، ضمناً دانشجویان در صورت عدم شرکت در کلاس در وقت دیگر قادر به دانلود فایل صوتی کلاس بصورت آفلاین می باشند.


3-    در خصوص پشتیبانان سامانه مجازی، در همان روز اول اعلام برگزاری کلاسهای مجازی، شورای مجازی دانشگاه با حضور ریاست محترم دانشگاه، رئیس دبیرخانه هیات امناء استان ، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی و مسئول انفورماتیک دانشگاه تشکیل و گروهی از اساتید خبره رشته کامپیوتر جهت پشتیبانی کلاسهای مجازی انتخاب و شماره تلفن آنها در اختیار دانشجویان قرار گرفته و به طور مداوم و شبانه روز پاسخگوی دانشجویان و رفع مشکل آنها بوده اند.


4-    باتوجه به اقدامات انجام گرفته دانشجویانی که هنوز دارای مشکل می باشند به حوزه معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه جهت رفع مشکل مراجعه نمایند.


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.