گروه: اخبار استان خبر: 158831 / تاریخ انتشار : 1399/3/12 ساعت : 18:05

تجلیل از برنامه سازان و هنرمندان سیمای شبکه استانی دنا

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد کار و تلاش و اعتماد به نفس و ایجاد روحیه خود باوری را عامل مو فقیت در کارها دانست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امیر رئوف در جلسه تجلیل از هنرمندان و برنامه سازان سیمای شبکه استانی دنا که در تالار امام خمینی (ره) شبکه دنا برگزار شد گفت: ظرفیت و استعدادهای بسیار خوبی در حوزه نیروی انسانی کارآمد اعم از تهیه کننده، کارگردان، مستندساز، گزارشگر، نویسنده، تصویربردار در سیمای شبکه استانی دنا  وجود دارد که این سرمایه انسانی موفقیت سیمای مرکز را در بین مراکز 33 گانه که از نظر بضاعت، نیروی انسانی و تجهیزات قابل قیاس با مرکز نیستند را رقم زد.


وی عنوان داشت: سیمای شبکه استانی دنا درسال 98 از رتبه 24 مراکز استانهای کشور به رتبه 4 صعود کرد که در این موفقیت همدلی، همراهی و فضای رقابت به دور از حاشیه نگاری عامل اصلی این موفقیت بود.


مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در ادامه حفظ جایکاه چهارم سیمای مراکز که با زحمات فراوان بدست آمده را شایسته تقدیر دانست  و گفت:  باجدیت و تلاش شبانه روزی که در مجموعه همکاران سیمای شبکه استانی دنا وجود دارد امیدواریم در آینده شاهد موفقیت در جشنواره‌ها و درخشش در سیمای مراکز استانها باشیم.


مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از معاونت  همکاران سیمای شبکه استانی دنا تجلیل کرد.

 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.