گروه: اخبار استان خبر: 158825 / تاریخ انتشار : 1399/3/12 ساعت : 15:27
در گفتگو با صبح زاگرس ؛

واکنش رئیس بهزیستی به انتقادجاماندگان کمک های معیشتی

رئیس سازمان بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کمک 1 میلیاردی این سازمان در راستای کمک های مومنانه گفت : جاماندگان کمک های معیشتی و موردی سال 98 توانستند در رزمایش مومنانه کمک های نقدی دریافت کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محسن مرادی با تاکید بر اینکه دستگیری از نیازمندان یک وظیفه مسلمانی است اذعان داشت : باتوجه به سخت شدن شرایط زندگی با شیوع بیماری کرونا و راه اندازی رزمایش کمک مؤمنانه به فرمان مقام معظم رهبری ، جلوه‌ای از وحدت ملی به نمایش گذاشته شد.

                            

وی ابراز داشت : بهزیستی استان توانست به 5 هزار مددجوی این سازمان در راستای کمکهای مومنانه مبلغ 2 میلیون  ریال کمک کند.

 

رئیس بهزیستی استان  با اشاره به اینکه 33 هزار مدد جو تحت پوشش این سازمان در کهگیلویه و بویراحمد هستند گفت : به حدود 1000خانواده مددجویان پشت نوبتی بهزیستی هرکدام مبلغ 300 هزار تومان در راستای  رزمایش کمکهای مومنانه اهدا شد.

 

مرادی در پاسخ به  سوال خبرنگار ما در این رابطه که چرا همه مددجویان بهزیستی استان نتوانستند دریافت کننده کمک های مومنانه باشند گفت : اعتبار اختصاص داده شده در این رابطه 1 میلیارد تومان بود که اگر می خواستیم این مبلغ را بین همه مددجویان تقسیم کنیم کمک شایانی انجام نمی شد.

 

وی با اشاره به اینکه 6 هزار بسته مواد غذایی به مددجویان اهدا شد افزود : با پایشی که انجام شد 5 هزار مددجویی که در سال 98 هیچ کمک معیشتی و موردی دریافت نکرده بودند توانستند از کمک نقدی رزمایش کمکهای مومنانه  برخوردار شوند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.