گروه: اخبار استان خبر: 158823 / تاریخ انتشار : 1399/3/12 ساعت : 16:00

قطعی 5روزه ارتباطات همراه اول در سرآسیاب بهمئی و واکنش رئیس مخابرات

رئیس مخابرات شهرستان بهمئی در واکنش به قطعی 5 روزه ارتباطات مخابراتی شرکت همراه اول در بخش سرآسیاب، علت این قطعی را عدم جوابگویی مسیر انتقال فعلی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سیاوش جهانیان تصریح کرد:در پی اختلال در شبکه های مخابراتی همراه اول سرآسیاب یوسفی همراه با فرماندار و بخشدار سرآسیاب در منطقه حضور پیدا کردیم .

 

وی افزود: با وجود قطع اینترنت 4gهمراه اول، سیگنال های متعدد ایرانسل، های وب و همراه اول مناطق اطراف به صورت اضطراری قابل دریافت بود.

 

جهانیان گفت: در همین شرایط و با استفاده از همین آنتن های اضطراری با تلفن کنفرانس با حضور چند نفر از مردم با معاونت مخابرات استان، مهندس کرمی و سایر مقامات صحبت کردم.

 

وی ادامه داد: بلافاصله کولر سایت تجهیز و راه اندازی شد اما در نهایت برای تکمیل کار و جلوگیری از قطع ارتباطات سیار در سرآسیاب به تغییر مسیر با تجهیز از تهران نیاز است.

 

رئیس مخابرات بهمئی با بیان اینکه به احتمال زیاد تا فردا ارتباطات سیار شرکت همراه اول در سرآسیاب یوسفی برقرار می شود، خاطرنشان کرد: همکاران ما در شرکت همراه اول استان در حال تلاش و رایزنی هستند.

 

جهانیان در پایان گفت: عدم پوشش کامل آنتن ۴G در حومه سرآسیاب نیاز به بهینه سازی و تماس با ۰۹۹۹0 دارد که در حال پیگیری و تنظیم مجدد آن هستیم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.