گروه: اخبار استان خبر: 158820 / تاریخ انتشار : 1399/3/13 ساعت : 07:18

ظلم بزرگ ادارات لیکک در حق کارگران شهرداری/عضو شورای شهر: 50 میلیارد عوارض طلبکاریم اما توان پرداخت حقوق کارگران را نداریم

عضو شورای شهر لیکک در واکنش به خبر معوقات 6 ماهه کارگران شهرداری این شهر، از اولتیماتوم یک ماهه به ادارات بدهکار برای وصول 50 میلیارد عوارض خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ چند روزی است که فضای مجازی شهرستان بهمئی متاثر از خبری مبنی بر معوقات 6 ماهه حقوق کارگران شهرداری لیکک است.

 

عضو شورای شهر لیکک در واکنش به این حواشی، با تایید معوقات حقوق کارگران، گفت:متاسفانه در حال حاضر حقوق کارگران ما معوق است.

 

شعبان بهمئی تصریح کرد:با شرایط کنونی توان پرداخت حقوق کارگران را نداریم.

 

وی افزود:متاسفانه نزدیک به 20 میلیارد ریال حقوق معوقه داریم و منابع درآمدی شهرداری هم ناچیز است.

 

بهمئی خاطرنشان کرد:با این وجود باید گفت که 50 میلیارد ریال عوارض از ادارات شهرستان طلبکاریم که تا این لحظه وصول نشدند.

 

عضو شورای شهر لیکک با بیان اینکه آخرین اولتیماتوم ها را به ادارات شهرستان در زمینه پرداخت عوارض معوق به شهرداری دادیم، گفت:در صورتی که اداره ای تا تیرماه اقدام به پرداخت عوارض خود نکند، ما با هماهنگی نهادهای بازرسی،حسابرسی و امنیتی حساب آنها را مسدود می کنیم.

 

بهمئی در پایان گفت:در شرایط کنونی که عوارض ساخت و سازها بسیار ناچیز است،عوارض آلایندگی چاه های نفت شهرستان هم پرداخت نمی شود و ادارات هم عوارض خود را به شهرداری پرداخت نمی کنند ما تنها می توانیم بگوییم شرمنده نیروهای خود هستیم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.