گروه: اخبار استان خبر: 158816 / تاریخ انتشار : 1399/3/12 ساعت : 13:49

تصادف جوان دهدشتی پس از پایان نبرد با آتش+ تصاویر

یکی از جوانان بسیجی دهدشتی پس از امداد رسانی برای مهار آتش سوزی اطراف دهدشت، در راه برگشت با خودروی پژو پارس تصادف کرده و صدمه های زیادی دیده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس این روزها اتش سوزی های زیادی در شهرستان کهگیلویه به وقوع پیوست که آتش سوزی کوه خاییز به دلیل اینکه جزو محیط زیست حفاظت شده محسوب می شود و پوشش های گیاهی نادر و همچنین حیوانات مختلفی در این منطقه وجود دارد از اهمیت بالایی برخوردار بود.

 

اما در همان روز دوم و سوم این اتش سوزی بود که زمین ها و مراتع کشاورزی زیادی در اطراف شهر دهدشت طعمه حریق شد و با توجه به حضور اکثر مسئولین در کوه خاییز شرایط در این زمین ها مساعد نبود.

 

با این وجود مردم به صورت خودجوش اقدام به خاموش کردن آتش در مزارع کرده تا مسئولین و گروه های جهادی سر رسیدند و در نهایت توانستند مانع از افزایش و پیش روی آتش شوند.

 

یکی از جوانان بسیجی دهدشتی پس از امداد رسانی در این آتش سوزی، در راه برگشت با خودرور پژو پارس تصادف کرده  و صدمه های زیادی دیده است.

 

در نهایت این جوان دهدشتی با آمبولانس به بیمارستان دهدشت منتقل شده که پس از معاینه و عکس برداری مشخص شد که دست راست وی از سه ناحیه شکسته است.

 

تصاویر تکمیلی در ادامه امده است؛

 

 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.