گروه: اخبار استان خبر: 158808 / تاریخ انتشار : 1399/3/12 ساعت : 15:58
در گفتگو با فرماندار کهگیلویه مطرح شد

جزئیات کامل مهار آتش سوزی مناطق حفاظت شده خائیز + تصاویر

اتابک گفت: نیروهای مختلف برای مهار آتش توسط بالگردها به منطقه هلی برن شدند و از شب گذشته تلاش ها برای خاموشی آتش چند برابر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از چهار روز از آتش سوزی در منطقه حفاظت شده کوه خائیز کهگیلویه امروز خبری از آتش و دود در کوه خائیز نبود و آرامش خاصی در این منطقه حاکم بود.

 

علی رضا اتابک فرماندار کهگیلویه در گفت و گو با صبح زاگرس از مهار آتش خبر داد و گفت: از روز گذشته آتش سوزی در منطقه کوه خاییز از سمت کهگیلویه تقریبا مهار شده بود و حجم بیشتری از آتش در منطقه تنگ علمدار این کوه از سمت شهرستان بهبهان شروع به فوران کرده بود.

 

اتابک گفت: نیروهای مختلف برای مهار آتش توسط بالگردها به منطقه هلی برن می شد و از شب گذشته تلاش ها برای خاموشی آتش چند برابر شد.
 

پس از چهار روز از آتش سوزی در منطقه حفاظت شده کوه خائیز کهگیلویه امروز خبری از آتش و دود در کوه خائیز نبود و آرامش خاصی در این منطقه حاکم بود.

 

وی افزود: به همراه چند برخی از گروه ها و روسای ادارات برای کمک به خاموش کردن آتش و بررسی شرایط منطقه از نزدیک به قسمت های آتش گرفته رفته و تا صبح به همراه مردم تلاش های زیادی صورت گرفت.

 

فرماندار کهگیلویه گفت: در نهایت پس از تلاش های فراوان همه گروه ها و نهاد ها، آتش کوه خاییز که از عصر پنج شنبه آغاز شده بود فعلا خاموش شده و حتی دودی از این کوه بلند نمی شود.

 

وی اضافه کرد: برای اطمینان بیشتر و همچنین پایش منطقه و پاک سازی کامل آتش سوزی در منطقه و در کمپ کوه خائیز حضور داریم تا در صورت آتش سوزی احتمالی اقدامات لازم را در کوتاه ترین زمان ممکن صورت دهیم.

 

گفتنی است گروه های مردمی،کوهنوردان، گروه های جهادی، پاسداران و بسیجیان و نهادها و سازمان های مختلف هر کدام در آتش سوزی کوه خائیز فعالیت ها و تلاش های فراوانی انجام دادند.

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.