گروه: اخبار استان خبر: 158798 / تاریخ انتشار : 1399/3/12 ساعت : 08:07
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

آتش در حوزه استحفاظی استان مهار شده است/همه نیروها به صورت آماده باش هستند

استاندار که به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی طی سه روز اخیر برای پنجمین بار در منطقه آتش سوزی حضور پیدا کرد گفت: هم اکنون آتش در بخش و حوزه استحفاظی استان کهگیلویه و بویراحمد کنترل شده و همچنان نیروهای امدادی ترابری، کوهنوردان و تیم های تخصصی حضور دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدید شبانه و حضور در روستای آب کاسه کهگیلویه از آمادگی همه دستگاه های امدادی و خدمات رسان و همه امکانات و تجهیزات استان برای مهار آتش در کوه خائیز و دیل خبر داد و گفت: همه امکانات استانی را برای مهار گسیل کردیم.


حسین کلانتری از رایزنی با مقامات ملی و اعلام حساسیت موضوع خبر داد و گفت: همچنان به صورت مستمر و‌ مکرر با مقامات کشوری و لشکری در تماس هستیم.


استاندار که به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی طی سه روز اخیر برای پنجمین بار در منطقه آتش سوزی حضور پیدا کرد گفت: هم اکنون آتش در بخش و حوزه استحفاظی استان کهگیلویه و بویراحمد کنترل شده و همچنان نیروهای امدادی ترابری، کوهنوردان و تیمهای تخصصی حضور دارند.


وی افزود: از دو شب قبل آتش در ارتفاعات خاییز مشرف بر روستای آب کاسه در شهرستان کهگیلویه مهار شده بود که از ساعت ۱۲ بامداد مجددا آتش از سمت بهبهان زبانه کشید و وارد محدوده استان شده است.


کلانتری ادامه داد: هم اکنون نیروها به صورت آماده باش در منطقه حضور دارند و تا اتمام و مهار کامل آتش به صورت آماده باش هستند.


استاندار در این بازدید از همه نیروهای مردمی،امدادی، نیرو های نظامی و انتظامی،سپاه و بسیج ،هلال احمر ،محیط زیست ،منابع طبیعی ،سازمانهای مردم نهاد ،کوهنوردان، مردم محلی و اقشار مختلف مردم که به کمک شتافتند و در مهار و کنترل آتش کمک کردند قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.