گروه: اخبار استان خبر: 158786 / تاریخ انتشار : 1399/3/12 ساعت : 08:28

سکوت معنادار روشنفکر و موحد در ماجرای اعتبارنامه تاجگردون

همزمان با رد اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون از سوی برخی از نمایندگان مجلس یازدهم، دو نماینده دیگر کهگیلویه و بویراحمد سیاست سکوت در پیش گرفته اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از اینکه برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با نگارش نامه ای خطاب به «حجت الاسلام موسوی لارگانی، به اعتبارنامه «غلامرضا تاجگردون»، نماینده مردم گچساران به دلیل رانت خواری، کسب منافع اقتصادی و اعمال نفوذ شبکه ای در دستگاه های دولتی اعتراض کردند، برخی دیگر از نمایندگان با انتشار نامه های مشابهی از این موضوع حمایت کردند.

 

تایید نشدن اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون در مرحله اول موضوع داغ رسانه های استان و حتی برخی از سایت های مطرح کشور شده است، همچنین کاربران مخالف و موافق این نماینده نسبت به رد اعتبار نامه وی در مرحله اول واکنش نشان داده اند به طوری که در صفحات مجازی موافقان رد اعتبار نامه  تاجگردون،نمایندگانی را که حامی این طرح بودند افرادی انقلابی  قلمداد کرده اند و در روی دیگر سکه هواداران غلامرضا تاجگردون با تهدید  و به نمایش گذاشتن سلاحهای غیر مجاز سعی در برهم زدن معادلات دارند.

 

این در حالیست  محمد موحد منتخب کهگیلویه بزرگ و مهدی روشنفکر نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در مقابل اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون واکنشی نشان نداده اند و سکوت کرده اند هر چند  شاید رایزنی این دو فرد کار به جایی نَبَرد اما سکوت آنها تا این لحظه در نوع خود جالب توجه است.

 

قبل از این ماجرا و پیش از تعیین هئییت رئیسه مجلس شورای اسلامی نشست هایی با  محوریت غلامرضا تاجگردون  در تهران برگزار شده بود که روشنفکر و موحد در این جلسات حضور داشتند،هر چند گفته می شود محوریت نمایندگان زاگرس نشین برای  تحت تاثیر قرار دادن اعتبار نامه و جلب توجه برای بدست آوردن کمیسیون برنامه و  بودجه مجلس شورای اسلامی بوده است، اما گویا دوستان تاجگردون نیمه راه او را رها کرده اند و بی تفاوت از کنار این قضیه  عبور کردند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
فیدل
1399/3/12 - 13:32
به نظر میرسه به نوعی همان خوی طایفه گرایی و قومیتی همچنان برقرار است که به هر طریقی میخواهند از هم دیگر دفاع کنند حتی اگه رانت خوار هم باشه
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.