گروه: اخبار استان خبر: 158773 / تاریخ انتشار : 1399/3/12 ساعت : 08:10

اعلام زمان بازگشایی "کوه گل" از زبان فرماندار دنا

پناهی فرماندار شهرستان دنا زمان بازگشایی منطقه گردشگری کوه گل سی سخت را پس از تعطیلات خرداد ماه عنوان کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرماندار دنا به مسدود بودن مسیر منطقه گردشگری کوه گل سی سخت  اشاره کرد و افزود: منطقه کوه گل به دلیل اعمال برخی تغییرات در تفرجگاه ها و عملیات بهسازی مسدود است و اینکه چه زمانی بازگشایی خواهد شد به جلسه بعد از تعطیلات خردادماه موکول می شود.

 

پناهی افزود: به دلیل رفاه حال شهروندان و استفاده بهتر از امکانات تفریحی در منطقه کوه گل از فرصت ایجاد شده در زمان کرونا بهره بردیم و تغییراتی را در منطقه کوه گل کلید زدیم که هنوز به پایان نرسیده و همچنان مسدود است و امکان حضور مسافران و گردشگران در آن وجود ندارد.

 

وی در ادامه نیز به کسب رتبه یک شهرستان دنا در غربالگری کرونا اشاره کرد و گفت: خوشبختانه شهرستان دنا جزو شهرستان های سفید در خصوص کرونا بوده و طی سه هفته اخیر تنها یک مورد مشکوک به کرونا در این شهرستان شناسایی شده است که این نشان از هماهنگی و انسجام بین دستگاه ها و همکاری و مشارکت مردم در امر پیشگیری از شیوع کرونا بوده است.

 

شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا در 30کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد واقع شده است که دارای طبیعت بکر و زیبا در دامنه های کوه دنا است.

 

انتهای یام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.