گروه: اخبار استان خبر: 158738 / تاریخ انتشار : 1399/3/11 ساعت : 00:08

خاییز همچنان در آتش می سوزد/ خبری از توقف آتش سوزی در خاییز نیست + فیلم و تصاویر

ساعاتی پیش یکی از جوانان کهگیلویه ای فیلمی برای این پایگاه خبری ارسال کرده که خاموشی آتش در خاییز را تکذیب می کند و لزوم توجه ویژه و ادامه تلاش ها و حتی افزایش آن ها ضروری به نظر می رسد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  کهگیلویه؛ امروز در دومین روز مصاف کهگیلویه با آتش باز هم از همان ابتدای روز مهمترین چیزی که به چشم می آمد خاییز بود که از سرسبزی و طراوتش کلاهی از خاکستر بر جای مانده بود و بغض های در گلو خفته مردمی بود که با تمام توان برای خاموشی آتش به یاری آمده بودند.

 

ریختن خاکستر بر سر خاییز تنهایی کهگیلویه را بیش از پیش صدا میزد و انعکاس صدای بحران مدیریت از خاییز به گوش می رسید.

 

ساعت حدود 13 بود که ورود بالگرد آب پاش سپاه پاسداران بارقه های امید را در دل ها زنده کرد و شوق و شعفی را در بین مردم بوجود اورد و پس از آماده سازی تجهیزات این بالگرد بر فراز خاییز پرواز می کرد و آب  مارون را بر پیکره بی جان خاییز می ریخت و شاید بازگشت مارون به کهگیلویه تلخترین بازگشت فرزندی به آغوش مادر خویش بود.

 

با همه این اوصاف در ساعات پایانی امروز، فرماندار کهگیلویه در گفتگو با رسانه ها از خاموشی موقتی آتش در خاییز و حضور مداوم نیروهای مردمی و مسئولین در محل استقرار نیروها خبر داد.

 

اما ساعاتی پیش یکی از جوانان کهگیلویه ای فیلمی برای این پایگاه خبری ارسال کرده که خاموشی آتش در خاییز را تکذیب می کند و لزوم توجه ویژه و ادامه تلاش ها و حتی افزایش آن ها ضروری به نظر می رسد.

 

گفتنی است که مردم محلی،گروه های بسیجی، مسئولین ادارات و نهاد های مختلف اجرایی و نظامی شهرستان کهگیلویه و برخی از مقاومات استانی از صبح امروز تلاش های فراوانی برای اطفاء حریق در کوه خاییز انجام دادند.

 

در ادامه فیلم و تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.