گروه: اخبار استان خبر: 158700 / تاریخ انتشار : 1399/3/10 ساعت : 15:59
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

پاسخ معاون سیاسی استاندار به تاجگردون و مدیر کل بحران/رسانه ها در شرایط بحرانی بحران سازی نکنند+صوت

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه رسانه ها در شرایط بحرانی بحران سازی نکنند به صحبت های نماینده گچساران و باشت و مدیرکل مدیریت بحران واکنش نشان داد.

احد جمالی در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس  با انتقاد از انتشار اخباری بحران زا در شرایط بحرانی گفت :رسانه ها باید مراقب باشند در شرایط بحرانی از انتشار اخبار و مطالب بحرانی جلوگیری کنند تا شرایط سخت تر نشود.

 

وی از خاموش شدن احتمالی آتش سوزی منطقه خاییز در حوزه کهگیلویه و بویراحمد تا عصر امروز خبر داد و گفت : سپاه فتح ، بسیج ، تیپ 48 فتح ، نیروهای مردمی ، محیط زیست و سایر دستگاه های اجرایی همچون زمان جنگ پای کار هستند و برای اطفاحریق در خاییز تلاش می کنند.

 

معاون سیاسی استاندار با اشاره به اینکه بالگرد های آب پاش سپاه به منطقه اعزام و در حال عملیات هستند گفت : به نظر می رسد آتش تا عصر امروز از سمت کهگیلویه و بویراحمد کنترل شود ولی همچنان از اتش سوزی در حوزه استان خوزستان اطلاعاتی نداریم.

 

جمالی در خصوص انتشار مطالبی از سوی وی در انتقاد از مدیریت بحران در رسانه ها گفت : در شرایط بحرانی و عملیاتی ممکن است هر اتفاقی صورت گیرد و وظیفه داریم با مدیران که پاسخگو نیستند برخورد کنیم.

 

وی با تاکید بر اینکه در شرایط بحرانی رسانه ها نباید با انتشار برخی از اخبار و شایعات به  سخت تر شدن وضعیت دامن بزنند گفت : رسانه ها در شرایط بحرانی به آرام کردن شرایط کمک کنند.

 

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد پاسخ های مدیریت بحران به مباحث مطرح شده در رسانه ها را فرافکنی و نداشتن اطلاعات کافی ارزیابی کرد ودر رابطه با ادبیات خاص عنوان شده از سوی تاج گردون نماینده باشت و گچساران گفت: مردم بهترین قاضی هستند و تاکید می کنم از منافع ملی دفاع کردم در صورتی که ایشان از یک مدیر خاطی دفاع کردند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.