گروه: اخبار استان خبر: 158666 / تاریخ انتشار : 1399/3/10 ساعت : 19:54

گاف عجیب رسانه سعودی درمورد آتش سوزی کوه خائیز کهگیلویه+تصاویر

رسانه سعودی ایران اینترنشنال با انتشار توئیتی گاف بزرگی در خصوص آتش سوزی کوه خائیز کهگیلویه داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آتش سوزی مراتع و جنگل های کهگیلویه و بویراحمد در هفته اخیر به تیتر یک رسانه های استانی و حتی کشوری و بین المللی تبدیل شده است.

در این میان برخی رسانه های با سوابق مشخص، به دنبال گرفتن ماهی از آب گل آلود هستند و با انتشار اخبار ضد و نقیض به دنبال اهداف خود هستند.
ایران اینترنشنال که رسانه مورد حمایت آل سعود است و سابقه ننگینی در خصوص انتشار اخبار و اتفاقات داخل ایران دارد در توئیتی با اشاره به آتش سوزی های منطقه حفاظت شده خائیز شهرستان کهگیلویه و نبود بالگرد جهت اطفا حریق به غیبت نیروهای امدادی اشاره کرده است و در متن این توییت به گونه ای به این موضوع پرداخت کرده که مخاطب فکر میکند این اتش سوزی ها پس از سه روز هیچ گونه اهمیتی برای مسئولین مربوطه نداشته است این در صورتی است که از لحظات اولیه نیروهای امدادی پای کار بوده اند و شبانه روز مشغول خاموش کردن آتش هستند.

 

این در حالی است که نیروهای امدادی و مردمی از لحظات اولیه آتش سوزی در منطقه مورد نظر حضور داشتند و بالگردها نیز از صبح روز جمعه نهم خرداد ( آتش سوزی ساعات اولیه شب در روز پنج شنبه 8 خرداد آغاز شد) در منطقه آتش سوزی حضور داشتند و عملیات انتقال نیروها و اطفای حریق را انجام می دادند.

 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.