گروه: اخبار استان خبر: 158627 / تاریخ انتشار : 1399/3/8 ساعت : 21:22

اولین وعده انتخاباتی محمد موحد که توخالی از آب در آمد!+فیلم

یکی از حواشی که در زمان تبلیغات انتخابات مجلس بوجود آمده بود، گمانی زنی بسیاری از طرفداران و سایت های حامی محمد موحد در مورد کسب صندلی ریاست مجلس یازدهم بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ مجلس یازدهم از همان ابتدای ثبت نام ها و تبلیغات و انتخابات در شهرستان کهگیلویه با فراز و نشیب های فراوانی پیش رفت به گونه ای که فشارهای روانی انتخابات در شهرستان بر روی همه مسئولین احساس می شد و تمام تلاش ها برای برقراری یک انتخابات منظم و بدور از حواشی بود اما  تلاش های مسئولین تا حدی اثرگذار بود و مابقی آن راکاندیداها به همراه لیدرها و طرفدارانشان کنترل می کردند.

 

یکی از حواشی که در زمان تبلیغات انتخابات مجلس بوجود آمده بود، گمانی زنی بسیاری از طرفداران و سایت های حامی محمد موحد در مورد کسب صندلی ریاست مجلس یازدهم بود.

 

این موضوع هر چند بیشتر شبیه یک بازی سیاسی و ایجاد جو روانی برای موافقان و مخالفان بود اما به نوعی موجب شد تا همگان این وعده را جدی گرفته و بسیاری از مردم پس از انتخابات منتظر بودند تا جایگاه ریاست نماینده منتخب کهگیلویه را در مجلس شورای اسلامی ببینند.

دوران طلایی نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس / آیا موحد رئیس مجلس می شود؟!

یکی از سایت های حامی موحد در توضیح این عکس نوشت : بنظر می آید موحد فعالیت رسمی خود را در سطوح سیاسی آغاز کرده است. موحد در کارزار رقابت های انتخاباتی به مردم وعده داده بود که برای ریاست مجلس تلاش می کند.

 

پس از انتخاب محمد موحد به عنوان منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی، تحرکات سیاسی و دیدار با سیاسیون مختلف در استان و کشور موجب شد تا این مسئله از سوی عموم بیش از پیش جدی گرفته شود.

علاوه بر این، تحرکات نمایندگان استان کهگیلویه و بویر احمد در پایتخت و حضور در جلسات غیر رسمی با برخی از منتخبین سایر استان ها از جمله تهران، باعث شد تا در اذهان عمومی کمترین جایگاه را برای آن ها، ریاست یا معاونت یکی از کمیسیون های مهم مجلس یا حتی دستیابی به جایگاه های بالای مجلس از جمله معاونت ها پیش بینی کنند.

 

انتخابات هیئت رئیسه مجلس یازدهم امروز برگزار شد و محمدباقر قالیباف بر مسند ریاست مجلس خواهد نشست و دیگر اعضای هیئت رئیسه نیز مشخص شدند بنابراین یکی از وعده های نماینده کهگیلویه بزرگ پوچ شد و باید منتظر بمانیم که آیا موحد می تواند در کمیسیون های مجلس جایگاه قابل توجهی کسب کند یا خیر.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.