گروه: اخبار استان خبر: 158624 / تاریخ انتشار : 1399/3/8 ساعت : 19:54
در واکنش به گلایه های شهروندان مطرح شد:

رفع مشکلات مخابراتی شهرستان لنده با راه اندازی یک دکل BTS در آینده نزدیک

رئیس اداره مخابرات لنده گفت:دکل مخابراتی 48متری BTS و اینترنت پرسرعت شهرستان روزهای آینده به بهره برداری می رسد.

رئیس اداره مخابرات لنده در گفت و گو با  صبح زاگرس؛با اشاره به واکنش برخی شهروندان لنده ای در فضای مجازی و حقیقی مبنی بر مشکلات زیاد پوشش شبکه تلفن همراه و نقاط کور در این شهرستان، گفت: گلایه شهروندان در خصوص مشکلات پوشش تلفن همراه را به حق دانست و از وضعیت پیش آمده عذرخواهی می کنم.

 

احمد رئیسی زاده  افزود: بدون شک توسعه شبکه تلفن همراه و فراهم نمودن زیر ساخت های آن از مهمترین کارهایی است که برای توسعه خدمات دهی به شهروندان در دستور کار است لذا به همین منظور اولین دکل48متری BTS استان با پیگیری های فراوان از سوی فرماندار و مجموعه مخابرات صورت گرفت تا این دکل در شهرستان مستقر شود.

 

رئیس اداره مخابرات لنده تصریح کرد: دکل در سایت مخابرات نصب، زیرساخت های لازم فراهم شده و روزهای آینده نیز کارشناسان فنی جهت بهره برداری و راه اندازی آن به شهرستان سفر می کنند.

 

وی افزود: با نصب این دکل شاهد پوشش 15تا 20کیلومتری شبکه تلفن همراه شهرستان خواهیم بود، لذا همراه با این دکل بحث راه اندازی اینترنت 4G شهرستان هم در دستور کار است.

 

رئیس زاده در پایان گفت:مشکل عدم پوشش تلفن همراه در شهرک های سرآسیاب، بهارانْ ،مناطقی از شهر لنده و روستاهای اطراف با راه اندازی این دکل مرتفع خواهند شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.