گروه: اخبار استان خبر: 158612 / تاریخ انتشار : 1399/3/8 ساعت : 10:19

پاسخ غلامرضا تاجگردون به نامه سرگشاده بزرگواری

غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت با صدور پیامی کوتاه به نامه سرگشاده علی محمد بزرگواری نماینده اسبق کهگیلویه بزرگ واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت با صدور پیامی کوتاه به نامه سرگشاده علی محمد بزرگواری نماینده اسبق کهگیلویه بزرگ ( اینجا بخوانید ) واکنش نشان داد.

 

متن پیام تاجگردون به شرح زیر است:

 

اخیرا یادداشتی ار سوی دوست عزیزم جناب حجت الاسلام والمسلمین بزرگواری در خصوص اظهار نظر من درباره طرحهای عمرانی در کهگیلویه بیرون آمده است که از من گله کرده اند. البته شاید تمام مطالب بنده را گوش میدادند اینطور نمی فرمودند ولی جهت استحضار این سید بزرگوار که ٤ سال بخوبی با هم کار کردیم و مورد احترام بوده و هست لازم است ذکر کنم تعریف از جناب آقای هاشمی به معنای بی توجهی به تلاشهای ایشان نبوده و تقدیر از ایشان در دوره ایشان به معنای بی توجهی به تلاشهای جناب موحد نبوده است. به عنوان دوست و برادر کوچک ایشان توصیه دارم مجموعه کامل بیانات اینجانب را گوش دهید و هر آنچه از سوی جنابعالی در خصوص اینجانب بیان بفرمایید چون شما را انسانی خوش قلب و دوست داشتنی میدانم نه تنها به دل نمیگیرم بلکه با دل و جان میپذیرم. آرزوی سلامتی برای شما دارم.

 

انتهای پیام/
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.