گروه: اخبار استان خبر: 158544 / تاریخ انتشار : 1399/3/7 ساعت : 14:38
امام جمعه شهر یاسوج در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد:

تحریم نیروی انتظامی ایران توسط آمریکا اقدامی نمادین و بی خاصیت است

امام جمعه موقت شهر یاسوج با اشاره به همدستی آمریکا با سازمان های تروریستی در تحریم نیروی انتظامی ایران گفت : تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا اثر و خاصیت ندارد و نوعی اقدام نمادین برای دلخوشی خود و همپیمانان آنها در منطقه است.

حجت الاسلام و المسلمین خاضع در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در رابطه با تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا گفت: آمریکا نه تنها دشمن ملت قهرمان ایران بلکه، دشمن شماره یک بشریت است و  تحریم  نیروی انتظامی توسط آمریکا  اثر و خاصیت ندارد و نوعی اقدام نمادین برای دلخوشی خود و همپیمانان آنها در منطقه است.

 

وی ناکید کرد: وقتی جمهوری اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد و نفت کش های خود را به ونزوئلا و به حیات خلوت آمریکا ارسال  می کند، متوجه بی اثر بودن تحریم های این کشور بر عیله ایران در بخش های مختلف خواهیم شد.

امام جمعه شهر یاسوج گفت: اقدامات جمهوری اسلامی ایران در توقیف نفتکش انگلیس، و حمله موشکی به پایگاه عین الاسد نمونه های موفق شسکت تحریم های آمریکا در بخش های مختلف است، و این موضوع نشان دهنده این است که با اقتدار و زبان قدرت می توان بر تحریم های  آمریکا غلبه کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین خاضع گفت: تحریم جدید آمریکا در خصوص نیروی انتظامی موضوع جدیدی نیست، چون دشمنی  آمریکا و اتخاذ تحریم بر علیه ملت ایران حدود 40 سال تا امروز جریان  داشته است، از طرفی  چون  نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در بخش های مختلف مانند مبارزه و مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر، تروریستهای متجاوز در مرزهای کشور، و تامین امنیت ایران نقش مهمی دارد، سعی بر ایجاد مزاحمت در جهت این  نقش افرِینی ها داشته  و  این اقدام نشان دهنده همدستی آنها با سازمان های مخوف تروریستی برای تحت شعاع قرار دادن امنیت ایران است.

 

وی بیان کرد: امروز نیروی انتظامی مقتدر کشور بدون توجه به این تحریم ها همانند همیشه در راستای وظایف خود گام برداشته و هر روز با قدرت بیشتر در تامین امنیت مردم ایران همگام با دیگر نیروهای مسلح نقش مثبت و اثرگذاری خواهند داشت.

 

انتهای پیام/

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.