گروه: اخبار استان خبر: 158515 / تاریخ انتشار : 1399/3/6 ساعت : 15:15

آخرین وضعیت آتش سوزی جنگل های گچساران/عملیات اطفای حریق همچنان ادامه دارد

مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد از ادامه عملیات اطفای حریق در جنگل های گچساران خبر داد و گفت: در حال حاضر دو فروند هواپیمای آب پاش هوافضای سپاه در عملیات حضور دارند و تا امروز سورتی داشتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیرکل مدیریت بحران استان گفت: آتش سوزی همچنان به اطفای کامل نرسیده است، در حال حاضر دو فروند هواپیمای آب پاش هوافضای سپاه در عملیات حضور دارند و تا امروز سورتی داشتند.


محمدی تبار ادامه داد: سپاه استان و تیپ ۴۸ فتح اعلام آماگی و پشتیبانی کرده اند.


وی افزود: بنا به دستور استاندار محترم تا اطفای کامل حریق در گناوه لری و خونگه بنار گچساران عملیات با فرماندهی مدیریت بحران استان ادامه خواهد داشت.


محمدی تبار با اشاره به این که دو فروند بالگرد ارتش هم در استان همجوار  آمادگی  دارند و هماهنگی انجام شده است بیان کرد: نیروهای مردمی و جوانان خودجوش و تیم ها و باشگاههای ورزش شهرستان هم اعلام آمادگی کردند.


وی ادامه داد: منابع طبیعی موظف است تا ساعت ۴ عصر امروز منطقه را به طور کامل پایش کند و در میدان اطفا نیروها را ساماندهی کنند تا اینهمه امکانات و نیروی انسانی که دولت و نظام فراهم کرده است بتوانند در کنترل آتش سوزی موثر تر واقع شوند.


محمدی تبار افزود: ادارات امور عشایر، محیط زیست و جهاد کشاورزی شهرستان گچساران موظف هستند کلیه نیروها و پرنسل خود را راس ساعت ۱۶ جهت شرکت در عملیات جلو فرودگاه شهید امید بخش گچساران فراخوان کنند، هر گونه کوتاهی از سوی مدیران پیگیرد قانونی می شود.


وی در پایان تاکید کرد: مدیریت بحران استان رئیس و سخنگو دارد لذا خواهش دارم سایر مدیران و مسئولین از ارایه مصاحبه تا پایان عملیات خود داری فرمایند.

 

انتهای پیام/
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.