گروه: اخبار استان خبر: 158505 / تاریخ انتشار : 1399/3/7 ساعت : 20:38
مذاکرات وکیل بودیمیر با مسئولان باشگاه رضایت بخش بوده است؛

پرسپولیس در آستانه توافق با نخستین کروات+ عکس

باشگاه پرسپولیس که بدهی سنگینی به چند کروات دارد به نظر می‌رسد تلاش‌هایش برای نخستین توافق با یکی از این طلبکاران نتیجه بخش باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ باشگاه پرسپولیس که بدهی سنگینی به چند کروات دارد، به نظر می رسد تلاش هایش برای نخستین توافق با یکی از این طلبکاران نتیجه بخش باشد.

ماریو بودیمیر، مهاجم کروات سابق تیم فوتبال پرسپولیس که در زمان حضور برانکو ایوانکوویچ به این تیم پیوسته بود، عملکرد خوبی نداشت و پس از 6 ماه از جمع سرخ‌ها جدا شد. همانگونه که در تصویر پایین ملاحظه می کنید او در این صحنه مقابل پارس جنوبی جم موفق به زدن گل قهرمانی پرسپولیس شد.

او پس از جدایی از تیم، تصمیم به شکایت از سرخ‌ها به فیفا گرفت تا مطالبات خود را دریافت کند. چندی قبل باشگاه پرسپولیس با رای کمیته حل اختلاف فیفا به پرداخت 475 هزار یورو به بودیمیر محکوم شد و باید علاوه بر این سود (غرامت دیرکرد) 5 درصدی هم پرداخت کند.

35

 شنیده می شود، مسئولان باشگاه با وکیل ماریو مذاکراتی داشته اند که رضایت بخش بوده  و به نظر می رسد، توافق با بودیمیر صورت بگیرد و می تواند باب جدیدی از مذاکره با طلبکاران بعدی باشد. 

 

منبع: برنا

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.