گروه: اخبار استان خبر: 158500 / تاریخ انتشار : 1399/3/8 ساعت : 11:45
درگفتگو با امام جمعه باشت مطرح شد:

آمریکابا تحریم پلیس ایران بدنبال نا امنی وحمایت از تروریسم است

امام جمعه شهرستان باشت گفت:تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا نشان دهنده اینست که آمریکا دنبال تامین امنیت برای مردم نیست.

حجت الا سلام و المسلمین عبد الرحیم عمودی در گفتگو با صبح زاگرس  با اشاره به تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا گفت:تحریمهای ظالمانه آمریکا  علیه دستگاه های امنیتی تحریم امنیت مردم و جامعه است .

 

عبودی افزود:تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا نشان دهنده اینست که آمریکا دنبال تامین امنیت برای مردم نیست،بلکه برعکس این قضیه عمل می کند چون یک سازمان رسمی  کشور را که وظیفه  آن تامین امنیت مردمش هست  را تحریم  کرده است و این یعنی حمایت از گروههای ترور یستی.

 

امام جمعه باشت وظیفه اصلی نیروی انتظامی را تامین امنیت داخل کشور  و مرزبانی نوان کرد و گفت :آمریکا بدنبال ناامنی در ایران است.

 

وی در ادامه با اشاره به خباثت ها و فتنه انگیزی های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران گفت : خیلی نیاز نیست که چهره خبیث آمریکا را برای مردم بازگو کرد چون ایرانی ها با روح پلید و خبیت آنها آشنا هستندو می دانند،آمریکا حامی تروریست و عامل اصلی راه اندازی گروههای تروریستی نظیر داعش،القاعده،طالبان و... است .

 

امام جمعه باشت با تاکید بر اینکه  در کل دنیا شما یک گروه تروریستی را سراغ نخواهید داشت که آمریکا حامی و یا در شکل گیری آن نقشی نداشته باشداذعان داشت : آمریکا با تحریم کردن پلیس  مقتدر ایران نمی تواند به امنیت کشور  ضربه ای بزند،چون نیروهای امنیتی کشورمان آنچنان مقتدر و توانمند هست که بتوانند در بحث تجهیزات و سلاحهای  پیشرفته با تکیه بر باورهای دینی و ایمان قوی که دارند خود کفا باشند و نیازی به بیرون ندارند.

 

او گفت:سلاح اصلی نیروهای امنیتی ما سلاح، تقوا  و ایمان به خداست، و با همین سلاح همیشه  چه در جنگ 8 ساله دفاع مقدس  وچه در بحث دفاع از حرم و وطن به جنگ دشمن رفتند  که این سلاح را آمریکا ییها نمی توانند از نیروهی نظامی و امنیتی ما بگیرد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.