گروه: اخبار استان خبر: 158478 / تاریخ انتشار : 1399/3/5 ساعت : 15:17
در پی اتش سوزی های اخیر صورت گرفت

دستور فرمانده کل سپاه پاسداران برای اعزام بالگرد به گچساران

سخنگوی سپاه پاسداران از دستور سردار سرلشکر سلامی برای اعزام دو فروند بالگرد نیروی هوافضای سپاه برای پایان بخشیدن به عملیات مهار آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع گچساران خبر د اد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سخنگوی سپاه پاسداران از دستور سردار سرلشکر سلامی برای اعزام دو فروند بالگرد نیروی هوافضای سپاه برای پایان بخشیدن به عملیات مهار آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع گچساران و جلوگیری از گسترش یا شعله ور شدن مجدد آتش خبر داد.

 

سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با توجه به حجم آتش سوزی و نیاز نیروهای امدادی برای پایان بخشیدن به عملیات مهار آتش سوزی و جلوگیری از گسترش و یا شعله ور شدن مجدد آتش، به دستور سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دو فروند بالگرد نیروی هوافضای سپاه به منطقه اعزام گردید.

 

سردار شریف افزود: امیدواریم با همت و تلاش دستگاه‌ها و آحاد نیروهای امدادی فعال در منطقه به زودی شاهد مهار کامل آتش در جنگل‌ها و مراتع این منطقه زیبای کوهستانی و بعضاً صعب‌العبور کشور باشیم.

 

سخنگوی سپاه پاسداران در گفتگوی کوتاه با صبح زاگرس در تکمیل این خبر گفت: بالگرد ها هم اکنون به منطقه آتش سوزی اعزام شده اند و بعد از انجام عملیات روند کار آن ها را از فرمانده منطقه پیگیری خواهیم کرد که به چه مرحله ای رسیده اند سپس خبر تکمیلی را اعلام می کنیم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.