گروه: اخبار استان خبر: 158419 / تاریخ انتشار : 1399/3/4 ساعت : 12:52
امام جمعه یاسوج:

هشدار امام جمعه یاسوج در خصوص برگزاری تجمعات در استان/حسینی: خطر کرونا به خوبی دیده می شود

امام جمعه یاسوج با تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و تلاش همگانی برای مهار کرونا ادامه داد: مردم باید رعایت مسائل بهداشتی را در دستور کار خود قرار دهند چرا که این روز‌ها خطر ویروس کرونا به خوبی دیده می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نماینده ولی فقیه در استان در خطبه‌های امروز نماز عید سعید فطر که در مسجد امام علی(ع) شهر یاسوج برگزار شد، گفت: ماه رمضان فرصت خوبی است که انسان بتواند ذخیره معنوی و اخلاقی نیکو برای دیگر ایام سال به جای بگذارد.

 

آیت الله حسینی بیان کرد: روز عید فطر، روز بسیار مهمی برای مسلمانان است، چرا که پس از یک ماه عبادت برای گرفتن پاداش الهی، از انجام وظیفه خوشحال بوده و از یک طرف روز دریافت جایزه الهی است.
 
 
وی با تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و تلاش همگانی برای مهار کرونا ادامه داد: مردم باید رعایت مسائل بهداشتی را در دستور کار خود قرار دهند چرا که این روز‌ها خطر ویروس کرونا به خوبی دیده می‌شود.
 
 
امام جمعه یاسوج با تاکید بر خودداری مردم از حضور در تجمعات از جمله آیین‌های عروسی و ترحیم گفت: متاسفانه در استان دیده شده که به دلیل همین تجمعات، تعداد زیادی از افراد به این ویروس مبتلا شده اند.
 
 
نماینده ولی فقیه در استان  با اشاره به سوم و چهارم خرداد ایام ایثار و مقاومت افزود: صدام جنایتگار با کمک آمریکا، انگلیس و حمایت مالی کشور‌های خلیج نشین، خرمشهر را اشغال کردند، اما نمیدانستند که ملت ایران ملتی شهید پرور، ایثارگر و مقاوم هستند.
 
 
آیت الله حسینی گفت: ایثارگری‌ها و مقاومت سپاه، ارتش، بسیج و همه مردم ایران موجب شد خرمشهر از دست متجاوزان آزاد شود، به فرموده امام راحل خرمشهر را خدا آزاد کرد و باید این روحیه ایثار و مقاومت همیشه بین مردم ایران اسلامی باقی بماند.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.