گروه: اخبار استان خبر: 158415 / تاریخ انتشار : 1399/3/4 ساعت : 12:27

مشکلی که با همراهی و اعتماد مردم به صبح زاگرس حل شد/عیدی خیرین به کارگر یاسوجی که خانه نشین کرونا شده بود+اسناد

انتشار گزارشی از یک خانواده کارگر یاسوجی در این پایگاه خبری که صاحب خانه عذر وی را به دلیل عدم پرداخت چند ماه اجاره خانه اش خواسته بود باعث شد خیرین دست به کار شده و با جمع آوری مبلغ 22 میلیون ریال در کمتر از 20 ساعت، عیدی خوبی به این خانواده آسیب دیده از کرونا بدهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،انتشار گزارشی از یک خانواده کارگر یاسوجی در این پایگاه خبری که صاحب خانه عذر وی را به دلیل عدم پرداخت چند ماه اجاره خانه اش خواسته بود باعث شد خیرین دست به کار شده و با جمع آوری مبلغ 22 میلیون ریال در کمتر از 20 ساعت، عیدی خوبی به این خانواده آسیب دیده از کرونا بدهند. گزارشی که شاید اشک خیلی ها را در آورد و شاید دل خیلی ها را شکست، و  برخی نیز گفتند حال و روز خیلی از مردم ما این روزها اینگونه است.(گزارش را اینجا بخوانید).

 

خبرنگار این پایگاه خبری گزارشی از آن چه دیده بود را منتشر کرد، که حمایت و همراهی مردم و خیرین استان کهگیلویه و بویراحمد  باعث شد،  گرهی از مشکلات این خانواده باز شود.

 

خیرین و مردم این استان باعث شدند تبسمی زیبا بر لبان  این پدر و مادر و دو فرزندشان نقش ببند، تبسمی که  مردم و خیرین این استان باعث و بانی آن بودند، بدون شک خداوند نیز عاملان تبسم این پدر کارگر و مادری که چند روز قبل اشک امانش را بریده بود و امروز لبخند می زدند را تکریم می کند.

 شاد کردن دل یک مؤمن بسیار ارزشمند است همانگونه که از امام صادق(ع) روایت شده که می فرمایند:


"نپندارد یکى از شماها که مؤمنى را شاد کرده است تنها او را شاد کرده، بلکه به خدا قسم، رسول خدا را(ص) شاد کرده است."

بعد از انتشار این گزارش مردم استان کم نگذاشتند و در عرض کمتر از 20 ساعت مشکل این خانواده برطرف شد، صاحب خانه به پولش رسید و این خانواده نیز بدهی خود را پرداخت کردند.

 

ضرب المثل قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود در این گزارش نمود عینی پیدا کرد، چرا که از 10 هزار تومان برای این خانواده پرداخت شد تا 500 هزار تومان، بنابراین کمک کردن دل بزرگ می خواهد نه پول بزرگ.

مبلغ 22 میلیون ریال با همراهی خیرین استان برای این خانواده جمع آوری و  این مبلغ با حضور این خانواده به صاحب خانه پرداخت شد.

 

این پایگاه خبری از سال 96 تاکنون با پرداختن به گزارش های اجتماعی سعی کرده است تا حد امکان گره گشای بخشی از مشکلات مردمی باشد و تا کنون با اعتمادی که مردم به آن داشته اند توانسته مبلغی بیش از 300 میلیون تومان به این گونه خانواده ها کمک کند که لازم است از اعتماد مخاطبان به این پایگاه خبری تشکر داریم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.