گروه: اخبار استان خبر: 158410 / تاریخ انتشار : 1399/3/4 ساعت : 13:36
خطیب نماز عید فطر لنده:

عید فطر عیدوحدت و همدلی امت اسلام است/رزمایش کمک های مومنانه رزمایش عزت ملی ایران بود

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در خطبه های نماز عید سعید فطر گفت: عید فطر عید همدلی و اتحاد میان امت های اسلامی است که این عید باعث تداوم وحدت امت های اسلامی قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، خطیب موقت جمعه شهرستان لنده در خطبه های نماز عید سعید فطر با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مومنین به خصوص روزه داران این ماه عزیز گفت:تقوا یکی از بهترین و بالاترین مراتب انسانی است که باعث به کمال رسیدن یک فرد می شود.

 

وی افزود: نماز عید فطر، شکرانه به جای آوردن یک ماه بندگی به درگاه حق تعالی است و شکر به پاس توفیق بندگی در یکاه به جای آرودن حمد و ثنای الهی به شکرانه نعمت های بی بدیلش.

 

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا تصریح کرد: عید فطر را به همه مسلمان جهان تبریک می گوییم و امیدواریم در آینده نه چندان دور شاهد رفع همه گرفتاری های مسلمانان عالم به خصوص نابودی رژیم غاصب صهیونیستی باشیم.

 

وی در ادامه با اشاره به مشارکت و همدلی ملت ایران در رزمایش بزرگ مواسات و کمک های مومنانه گفت: یکی از مهمترین خصوصیات ملت ایران تبعیت از فرامین حکیمانه ولی امر مسلمین الامام خامنه ای(مدظله العالی) است که در همین بحث رزمایش مواسات و کمک های مومنانه به خوبی شاهد بودیم که پس از اعلام ایشان موجی از همدلی و همزبانی سراسر کشور را فرا گرفت و ملت ایران در تبعیت از ولی امروز خویش لبیک گفته و حماسه ای جاودان خلق کردند.

 

خطیب موقت جمعه شهرستان لنده گفت: حضور و مشارکت ملت شریف ایران در این رزمایش باعث شد تا تمام ملت های جهان آن را نشانه عزت ملی یک کشور قلمداد کنند.

 

الهی نیا در ادامه اظهارکرد: حضور نیروهای بسیجی در میدان این رزمایش و تهیه و توزیع این بسته های معیشتی به کمک ادارات و نهادها در سطح روستاها و شهرها نیز قابل تحسین بوده است.

 

وی در ادامه به عملکرد مجلس دهم و آغاز به کار مجلس یازدهم نیز اشاره کرد و گفت: عمر مجلس دهم به پایان رسید و شاهد آغاز مجلس یازدهمی هستیم که باید از نقاط ضعف مجلس دهم درس بگیرد و در چی اصلاح قوانین و رفتار نمایندگی خود باشند .

 

خطیب نماز عید فطر گفت: مردم انتظار دارند در مجلس یازدهم قوانین و لوایحی تصویب شد که بیانگر حمایت از مردم باشد و آثار این قوانین را در زندگی خویش به عینه احساس کنند.

 

الهی نیا گفت: رسالت این مجلس در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری بسیار مهم است و امیدواریم بتوانیم زمینه حضور یک دولت جوان و انقلابی را در کشور فراهیم نماییم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.