گروه: اخبار استان خبر: 158400 / تاریخ انتشار : 1399/3/3 ساعت : 19:58

بدون تعارف فرماندار لنده با مدیران کم کار/در بحث سلامت مردم با هیچ کس تعارف نداریم/تشدید برخورد ها در عید فطر+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده در جلسه ستاد مبارزه با بیماری کروناگفت: هر مدیری واقعا توانایی کار ندارد باید مسولیت را واگذار کند تا افراد توانمند تر کار را پیش ببرند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، جلسه شورای اداری و ستاد مبارزه با کرونای شهرستان لنده امروز و به ریاست فرماندار این شهرستان جهت بررسی آخرین وضعیت بیماری کرونا و پیگیری مصوبات اجرایی برای مبارزه با کرونا در عید سعید فطر برگزار شد.

 

 

در این جلسه فرماندار شهرستان لنده با اشاره به مشکلات عمده در سفر عید فطر و موج جدید شیوع بیماری کرونا در شهرستان لنده با اشاره به عدم اجرای مصوبات قبلی این شورا به همه مدیران دستگاه های اجرایی و اداری تذکر داد.وی گفت:هیچ بیمار بد حالی نداریم و همه این بیماران در قرنطینه خانگی هستند ولی همجواری و تردد شهروندان ما با خوزستان و بوشهر باعث افزایش بیماری ها خواهد شد.

 

سید خدادوست موسوی تصریح کرد:متاسفانه به دلیل عدم تشکیل ساختار اداری و عدم تامین نیروی انسانی در ادارات شهرستان لنده کار کمی مشکل است ولی باید روند خدمت رسانی به مردم متوقف نشود.


وی گفت:در بحران شاهد حوادث طبیعی و غیرمترقبه زیادی هستیم که باید همه ادارات و نهادها حتی بخش خصوصی باید بیایند پای کار و میدانی بحران را مدیریت کنند.


فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: اگر مدیری توانایی ندارد باید در نامه ای رسمی به فرمانداری بنویسید تا ما تکلیف خودمان را بدانیم و همه ما مسول هستیم و باید همه در برابر حوزه کاری خود موظف هستید و باید پاسخگو باشید.


وی تاکید کرد:بحث امروز ما بیماری کرونا است و باید همه ادارات پای کار باشند و شخص مدیر به تنهایی باشد باید پای کار باشد.
 

 

موسوی در ادامه گفت: هر مدیری واقعا توانایی کار ندارد باید مسولیت را واگذار کند تا افراد توانمند تر کار را پیش ببرند.


وی خطاب به مسولان شهرستان لنده گفت:تمام ادارات باید پای کار باشند و این از هیچ اداره ای پذیرفته شدنی نیست و تمام ادارات باید اجرا کننده مصوبات باشند.


فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد:ورودی قبرستان و پارک های ورودی شهر بایدحتما توسط شهرداری مسدود و پارک ها نیز باید تعطیل شوند.
 

موسوی گفت:برخوردها در ورودی باید قاطعانه باشد و در برابر مشکلات باید جدی تر باشد و سپاه و بسیج قسمت ورودی از سمت لیکک و نیروی انتظامی از سمت دهدست باید کنترل شوند و میراث فرهنگی نیز باید در منطقه حضور پیدا کنند و از ورود به مناطق گردشگری جلوگیری کنند.
 

وی گفت:کنترل کسبه بازار و رعایت پروتکل های بهداشتی در بازار چند وقتی است که به طور جد از سوی اتاق اصناف جدی گرفته نمی شود لذا باید شبکه بهداشت و درمان نظارت بیشتر بر وضعیت بهداشتی کسبه بازار را در دستور کار خود قرار دهد.
 

 

در ادامه نورمحمد نعمتی گفت: تا به امروز 393 مورد نمونه گیری کرونا صورت گرفت که از این تعداد تا کنون 365نمونه جواب انها آماده و مابقی هنوز به دست ما نرسیده است.وی گفت: برپایی ایستگاه غربالگری در ورودی شهر لنده با همکاری نیروی انتظامی راه اندازی شد و در بحث ورودی قبرستان باید پروتکل های بهداشتی رعایت شود.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان لنده گفت: برای برپایی نماز عید فطر در چهار مسجد واقعا جا کم است ولی در همین اندازه نیز باید اصول بهداشتی رعایت شود.
 

نعمتی  تصریح کرد:معرفی یک نفر از ادارات به عنوان مسول بخش کرونا باید معرفی کند تا ارزیابی ها صورت گیرد.

 در ادامه نیز سرگرد جمشیدی گفت: استقرار24ساعته تیم های نیروی انتظامی در ورودی شهرلنده برای مقابله با شیوع بیماری کرونا و اقدامات خوبی در این حوزه صورت گرفت.وی گفت:تلاش های خوبی در جهت پیشگیری صورت گرفته است که این تلاش ها در راستای تامین امنیت فراگیر است.فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد:انتقادات سازنده در جهت پیشبرد اهداف عالی شهرستان است که این آمادگی در جهت مصوبات شورای سلامت با اخلاق مداری در خدمت مردم هستیم.

 


ذبیح الله محمدی گفت:تعداد کم نیروی انسانی و گشت کنترل برای جلوگیری از تخریب، اختلافات مرتعی و سطح وسیع حوزه استحفاظی انتظار داریم ما را یاری کنید.

 

وی گفت:باتوجه به آغاز فصل آتش سوزی در مراتع متاسفانه کمبود نیروی انسانی نیاز است که تدابیر لازم باید صورت گیرد.


تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.