گروه: اخبار استان خبر: 158388 / تاریخ انتشار : 1399/3/3 ساعت : 10:41
مدیر کل حفاظت محیط زیست خبر داد؛

کشف محموله قاچاق چوب بلوط و ذغال در کهگیلویه وبویراحمد /پلمپ کارگاه تولید ذغالگیری به دستور قضایی

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت: پس از 2 شب گشت مداوم و کنترل منطقه در ساعت 3 بامداد یک محموله سنگین چوب بلوط و ذغال کشف و ضبط گردید

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیرکل حفاظت محیط زیست استان صبح سومین روز از خرداد 99 گفت: در راستای مقابله با افراد سودجو طرح برخورد با قاچاقچیان منابع ملی در مناطق تحت مدیریت به شدت در دستور کار قرار گرفته است .


براساس این گزارش سید اسدالله هاشمی که خود هر 2 شب مامورین یگان حفاظت را همراهی می کرد افزود:پس از 2 شب گشت مداوم و رصد شبانه منطقه در ساعت 3 بامداد یک محموله سنگین شامل چوب بلوط و چندین گونی ذغال از یک خودروی وانت کشف و ضبط گردید.


وی با اشاره به توقیف یک دستگاه وانت حامل چوب بلوط گفت : درهمین راستا , ضمن هماهنگی و همکاری خوب دستگاه قضا ، کارگاه تولید ذغال در یکی از شهرکهای صنعتی شهرستان بویراحمد ، که این محموله برای آنجا بارگیری می شد شناسایی و پلمپ شد .


هاشمی با اشاره به معرفی متهمین به مراجع قضائی به افراد سودجو و قاچاقچیان منابع ملی هشدار داد: یگان حفاظت محیط زیست جهت حفاظت از منابع ملی قاطعانه با اینگونه جرایم برخورد خواهد کرد.


مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از مردم و دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده قاچاق چوب و هرگونه فرآورده‌های جنگلی و مرتعی توسط افرادسود جو در مناطق حفاظت شده مراتب را به شماره تلفن07433334442  اطلاع دهند.

---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.