گروه: اخبار استان خبر: 158383 / تاریخ انتشار : 1399/3/3 ساعت : 09:54
در شهرداری لیکک چه خبر است؛

درآستانه عید فطر بغض کارمند شهرداری لیکک ترکید/7 ماه حقوقمان معوق است/چرا پول فطریه نداشته باشیم؟

کارمند شهرداری لیکک از عدم پرداخت عیدی 97 و همچنین معوق بودن حقوق کارکنان این نهاد به مدت 7 ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛کارمند شهرداری لیکک از عدم پرداخت عیدی 97 و همچنین معوق بودن حقوق کارکنان این نهاد به مدت 7 ماه خبر داد.

 

اسماعیل جهانزاده با انتشار مطلبی در فضای مجازی در این رابطه نوشت:

 

مسئولین محترم استانی و شهرستانی،استوری اکثرمخاطبین ومسئولین را که نگاه می کنم، اکثراً تصویرقدس شریف وسرداردلها حاج قاسم است،آفرین براین لبیک گفتنها به فرمان و نامگذاری امام راحل(روزقدس)و اطاعت ازفرامین مقام معظم رهبری. من به نوبه خودم ندا می دهم "مرگ براسرائیل".

 

اما مسئولین محترم! شعارهای شما حمایت ازمظلوم است، روزه میگیریم تا درد فقرا وگرسنه ها را بفهمیم اما اگر از دیدگاه منفی به درد دلم ننگرید و مثبت گرا باشید، مظلوم تر از همنوع خودت درشهرداری لیکک نیست، چرامظلوم!؟ چون جلوی فلان مغازه مقابل مردم تحقیرمی شوند،خجل میشنوند؟ دیگر برای یک وعده غذای زن و بچه کسی قرض به آنها نمی دهد.به خدای واحد، به این ماه رمضان هیچکدام از شما نمی توانید یکماه حقوق نگیرید.مگر ما مسلمان نیستیم؟ چرا ما پول یک سرفطریه را نداشته باشیم؟مگه مغازه دار با این وضیعت اقتصادی، چقدر و چندماه به ما قرض بدهد؟دوماه نه هفت ماه.

 

عیدی۹۷ مارا هنوز نگرفیم.مسئولین محترم شهرستان تا کی می خواهید سکوت کنید؟زن وبچه ما آدمند،دل دارند،خواسته دارند.ازخوراک وپوشاک هم محروم باشند؟ما هم مظلومیم به فریاد ما هم برسید. طاعات قبول،سالم وتندرست باشید. 

 

به گزارش صبح زاگرس امام جمعه شهرستان بهمئی هم در خطبه دو هفته قبل نماز جمعه به این موضوع اشاره کرد و خواهان ورود شورای تامین به مسئله شد.(لینک خبر)

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.