گروه: گچساران خبر: 158378 / تاریخ انتشار : 1399/3/3 ساعت : 09:00

کشف کالاهای قاچاق در گچساران

فرمانده انتظامی گچساران از کشف محموله قاچاق به ارزش 535 میلیون ریال از 3 دستگاه خودرو در محور ورودی دیلم به گچساران خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ سرهنگ"سید محمد موسوی"فرمانده انتظامی گچساران در تشریح این خبراظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور ورودی دیلم به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود:مأموران حین انجام ایست و بازرسی به 3 دستگاه خودرو سواری مشکوک شدند و آنان را متوقف کردند.

موسوی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودروها 2 دستگاه کولر گازی دو تیکه، یک دستگاه موتور شارژی و 889 عدد انواع اسباب بازی قاچاق کشف و ضبط کردند.

وی با اشاره به این که کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را 535 میلیون ریال اعلام کرده اندخاطرنشان کرد: در این راستا رانندگان دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

فرمانده انتظامی گچساران در پایان تأکید کرد: مبارزه بی امان با قاچاقچیان و اخلالگران در امور اقتصادی، جزو اولویت های انتظامی شهرستان است و اطلاع رسانی به موقع شهروندان در زمینه اعمال مجرمانه به ویژه در بحث کالای قاچاق، فضای شهرستان را برای مجرمان ناامن خواهد کرد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.