گروه: اخبار استان خبر: 158370 / تاریخ انتشار : 1399/3/2 ساعت : 19:54
رزمنده فاتح خرمشهر در گفتگو با صبح زاگرس:

قدس را همچون خرمشهر آزاد می کنیم/وعده آزادی قدس الهی است و تحقق می پذیرد

عنایت الله مصطفی پورگفت: قطعا این وعده الهی همانگونه که در خرمشهر تحقق یافت در بحث آزاد سازی قدس نیز تحقق خواهد یافت و همانگونه که خرمشهر از دست دژخیمان بعثی آزاد شد، در آینده نزدیک نیز قدس شریف از دست رژیم غاصب صهیونیستی آزاد خواهد شد .

یکی از رزمندگان کهگیلویه وبویراحمدی شرکت کننده در عملیات آزاد سازی خرمشهر در گفت گو با خبرنگار صبح زاگرس، ضمن گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس گفت: ما در تاریخ 10اردیبهشت سال 1361پس از طی دوره های آموزش نظامی به صورت بسیجی وارد جنگ شدیم.

 

وی افزود: آن زمان هنوز تیپ و یا گردان خاص سازماندهی شده در استان نداشتیم و ما از طریق گردان 925 وارد جنگ شدیم که در عملیات آزاد سازی خرمشهر بنا به تاکید امام خمینی(ره) که فرمودند" خرمشهر باید آزاد شود " به همراه سایر همرزمان هم استانی در این عملیات شرکت کردیم.

 

این رزمنده کهگیلویه وبویراحمدی تصریح کرد: با ابلاغ فرمان حضرت امام خمینی(ره) عملیات پس از حضوری شجاعانه از سوی رزمندگان خرمشهر آزاد شد که امام راحل فرمودند: خرمشهر را خدا آزاد کرد.

 

وی در ادامه گفت: امروز وقتی مقام معظم رهبری در سخنرانی خود از آزاد سازی قدس شریف سخن گفتند به خوبی پی خواهیم برد که امامین انقلاب به خوبی در آزاد سازی خرمشهر و آزاد سازی قدس شریف وعده الهی را داده بودند که این وعده در خرمشهر تحقق یافت و در قدس شریف نیز حتما تحقق خواهد یافت.

 

مصطفی پور گفت: قطعا این وعده الهی همانگونه که در خرمشهر تحقق یافت در بحث آزاد سازی قدس نیز تحقق خواهد یافت و همانگونه که خرمشهر از دست دژخیمان بعثی آزاد شد، در آینده نزدیک نیز قدس شریف از دست رژیم غاصب صهیونیستی آزاد خواهد شد .

 

وی گفت: روزی در جبهه های حق علیه باطل در دوران هشت سال دفاع مقدس همیشه می گفتیم راه قدس از کربلا می گذرد و الحمدالله با سرنگونی صدام و رژیم بعث راه کربلا باز شد و بدون شک از کربلا نیز راهی قدس شریف خواهیم شد و این وعده الهی است.

 

این رزمنده هم استانی گفت: ما نیز در راستای فرمایشات امروز امام خامنه ای(مدظله العالی)آمادگی خود را برای نبرد همه جانبه بر ضد امپریالسیم جهانی و کشورهای استعماری اعلام می کنیم و اماده دفاع همه جانبه هستیم.

 

وی در ادامه گفت: یقین بدانیم که اگر ما دشمن بعثی را در خرمشهر عقب نمی راندیم بدون شک سایر شهرهای ما را نیز به  تصرف در می آورد و امروز نیز اعتقاد داریم اگر از ماهیت فلسطین و قدس شریف دفاع نکنیم بدون شک رژیم صهیونیستی علاوه بر اشغال تمام سرزمین قدس سایر کشورهای اسلامی از جمله سوریه، یمن و عراق را نیز به تصرف خود خواهد آورد لذا ما در تمام کشورهای اسلامی با مدیریت واحد نیروهای مقاومت اسلامی در حال نبرد سنگین هستیم تا دشمنان صهیونیستی نتوانند بر ما غلبه پیدا کنند.

 

مصطفی پور در ادامه تاکیدکرد: کسانی که می گویند مسئله فلسطین و غزه و قدس به ما به چه ربطی دارد باید خوب بدانند که در واقع خط نبرد اصلی ما است و این جا است که عظمت سپاه اسلام در دفن کردن فتنه ها در خارج مرز های سرزمینی ما باید صورت گیرد تا خدشه به حریم امنیتی ما وارد نشود و بدون شک لحظه ای دشمن را امان نخواهیم داد به طوری که مرز دفاع از اسلام را به مرز لبنان بردیم تا کوچکترین خطای رژیم صهیونیستی را آنی در نطفه خاموش کنیم.

 

این رزمنده دوران دفاع مقدس گفت: اگر امروز این رژیم در حال ادعای جنگ با ایران و یا اجرای طرح های اشغالگرانه در منطقه و فلسطین اشغالی است ناشی از قدرت و عظمت ایران است و احساس خطر این رژیم از ایران است و ما به فرماندهی مقام معظم رهبری در این نبرد سرنوشت ساز پیروز خواهیم شد.

 

وی تاکیدکرد: همه برنامه ها و نقشه های استعماری رژیم صهیونیستی و غرب وحشی و کشورهای مرتجع عرب ودست نشانده های رژیم های استعماری غربی و امریکایی به درک واصل خواهد شد و پیروزی از آن ملت قدس و فلسطینی های مظلوم است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.