گروه: اخبار استان خبر: 158359 / تاریخ انتشار : 1399/3/2 ساعت : 11:52
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مطرح کرد :

روز قدس روز اتحاد مسلمانان و مطالبه امیر المومنین علی( ع) است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه روز قدس روز اتحاد مسلمانان و ظلم ستیزان جهان است گفت : زور قدس در واقع همان مطالبه حضرت علی ع در ساعات پایانی عمر مبارکشان است.

احد جمالی در گفتگو با  صبح زاگرس با بیان اینکه روز قدس  یادگار ماندگار و جهانی است که هوشمنی و درایت امام را نشان می داد گفت :این روز به عنوان نماد حمایت از فلسطین اشغالی نام گذاری شده است و امروز در همه کشور های مسلمان جهان گرامی داشته می شود .

 

وی ابراز داشت : آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس در جهان اسلام به نوعی مطالبه گری حضرت امیر ع است که در آخرین لحضات عمر مبارکشان خواستند تا دشمن ظالم و یار و مددکار ستمدیده باشیم.

 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار با بیان اینکه باید در راستای فرهنگ ناب اسلامی و قران در مقابل کفر گام برداریم گفت : صهیونیسم ها یک دولت ساختگی برای تامین منافع سرمایه داران غربی هستند.

 

جمالی تاکید کرد :کرونا ویروسی مقطعی هست اما ویروس صهیونیسم 70 سال است که اسلام و مسلمانان را تهدید می کند و انشااله همانطور که امام امت بیان داشته اند روزی شاهد از بین رفتن این غده سرطانی خواهیم بود.

 

او گفت :بزرگداشت روز قدس اتحاد و انسجام جوامع مختلف را به دنبال دارد؛ چرا که این روز محدود به مرزهای خاصی نیست و در آن تمام مسلمین جهان ندای حمایت از مردم مظلوم فلسطین را سر می‌دهند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.