گروه: اخبار استان خبر: 158355 / تاریخ انتشار : 1399/3/2 ساعت : 10:53
با تصمیم شورای تامین لنده صورت گرفت:

تشدید نظارت های بهداشتی در ورودی شهرلنده برای جلوگیری از ورود گردشگران در روز عید فطر+تصاویر

با افزایش نگران کننده تعداد بیماران کرونایی در شهرستان لنده و با تصمیم شورای تامین و سلامت این شهرستان پست غربالگری در ورودی این شهر جهت جلوگیری از ورود گردشگران در روز عید فطر به این شهرستان راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،نورمحمد نعمتی با اشاره به افزایش بیماران کرونایی در لنده گفت: در پی افزایش تعداد بیماران کرونایی در شهرستان های کهگیلویه و لنده  برابر تصمیم شورای تامین و شورای سلامت شهرستان لنده از امروز به منظور پیشگیری از افزایش تعداد بیماران کرونایی با ایجاد پست غربالگری در وردی شهر لنده ورود به این شهرکنترل می شود.

 

وی افزود: در طی روزهای گذشته شاهد موج جدیدی از بیماری در استان خوزستان بودیم که تردد بیش از حد شهروندان از شهربهبهان به مناطق گردشگری در طی روزهای گذشته باعث شورای تامین و سلامت شهرستان لنده محدودیت های شدیدی برای تردد غیر بومی ها در این شهرستان اعمال کنند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان لنده تصریح کرد: تعداد بیماران کرونایی شهرستان لنده به علت همین تردد ها و برگزاری مراسمات مختلف شادی و عزاداری افزایش یافته است فلذا باید مردم تا حد امکان از برگزاری چنین مراسماتی به صورت گسترده خودداری کنند.

 

نعمتی گفت: از امروز به مدت دو روز ایستگاه غربالگری در ورودی شهرلنده با همکاری نیروی انتظامی و ستاد مبارزه با کرونا برپا و برابر مصوبه شورای تامین از ورود گردشگران به مناطق گردشگری نیز جلوگیری خواهد شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.