گروه: اخبار استان خبر: 158353 / تاریخ انتشار : 1399/3/2 ساعت : 10:23
فرماندار شهرستان لنده:

مهمترین پیام روز قدس، حق طلبی و ظلم ستیزی است/روز قدس در تار وپود مردم ما حک شده است

سید خدادوست موسوی با گرامیداشت روز قدس گفت: پیام روز جهانی قدس را باشکوه تر و رساتر از گذشته به گوش جهانیان خواهند رساند و در مبارزه با استکبار جهانی ندای حق طلبی و ظلم ستیزی سر خواهند داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، فرماندار شهرستان لنده با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه ملت ایران در ماه مبارک رمضان و باگرامیداشت روز جهانی قدس گفت: بی تردید،  توجه به مسئله فلسطین  به عنوان اولویت جهان اسلام  در هر شرایطی، در جلب مشارکت جهانیان ظلم ستیز  برای دفاع از مظلومان فلسطینی تاثیر گذار خواهد بود.

 

وی افزود: موضوعی که سالهاست پیرو فرمایشات امام خمینی (ره) رهبر ظلم ستیز تاریخ، بر تار و پود مردمان این سرزمین حک شده مانده است و هرگز توجه به فلسطین کمرنگ نخواهد شد.
 

سید خدادوست موسوی تصریح کرد: امسال در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، با توجه به  محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری گسترده راهپیمایی سراسری انشالله مردم ولایت مدار شهرستان لنده همراه با سایر هموطنان با حضور گسترده، فعالانه و آگاهانه در شبکه های اجتماعی پیام خود را به گوش جهانیان خواهیم رساند.

 

فرماندار شهرستان لنده در پایان گفت: پیام روز جهانی قدس را باشکوه تر و رساتر از گذشته به گوش جهانیان خواهند رساند و در مبارزه با استکبار جهانی ندای حق طلبی و ظلم ستیزی سر خواهند داد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.