گروه: اخبار استان خبر: 158344 / تاریخ انتشار : 1399/3/2 ساعت : 09:18
ستار هدایت خواه ؛

ویروس صهیونیسم به دنبال حاکمیت بر بشریت

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب گفت: یکی از پروتکل ها صهیونیسم و مهمترین و هدف نهایی آنها حاکمیت بر جهان است که با خشونت و زور سعی بر سلطه بر جهان را دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ شب شعر الی بیت المقدس به همت سازمان بسیج هنر مردان، کانون نیروهای جوانان انقلابی استان و جبهه فرهنگی انقلاب در کنگره شهدای شهر یاسوج و کانون نجما برگزار شد. 

 

در این برنامه دبیر جبهه فرهنی انقلاب گفت : موضوع مبارزه با صهیونیسم جهانی مقطعی نیست، و صرفا در حوزه اسلام و تشیع جریان ندارد، زیرا جریان صهیونیسم خطری برای کل بشریت است و آنها نقشه های فراوانی برای بشریت دارند.
 
 
هدایت خواه تاکید کرد: تمام اتفاقات ناگوار عالم بخش مهم آن ناشی از توطئه های رژیم صهیونیستی است.
 
 
نماینده اسبق شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعداد پروتکل های صهیونیسم و بندهای آن گفت: یکی از پروتکل ها صهیونیسم و  مهمترین و هدف نهایی آنها  حاکمیت بر جهان است که با خشونت و زور سعی بر سلطه جهان را دارند،و معتقد هستند در طبیعت زور حرف اول را بیان می کنند، و مفاهیم چون عدالت، برابری، آزادی موضوعاتی در حد ایده است که باید عوام را با این موضوعات فریب داد، از طرفی آنها بیان می کنند دنیای امروز دنیای ثروت و قدرت است.
 
 
وی بیان کرد: تفکر صهیونیسم بیان میکند: اگر کسی با روش های حاکمیت بر جهان به وسیله خشونت مخالف است و تفکر آنها را خلاف اخلاق می دانند، این موضوعات و دیدگاه ها آنها جایگاهی ندارد زیرا معتقد هستند موضوعی به نام دین از سیاست جداست.
 
 
هدایت خواه گفت: بر اساس پروتکل های صهیونیسمی برای رسیدن به هدف نهایی یعنی حاکمیت بر جهان، ریخت خون انسان ها، تجاوز و اشغال گری مباح است و  هدف وسیله را توجیه می کند.
 
 
وی افزود: ویروس صهیونیسم هرچند ۷۲ سال است مردم فلسطین را گرفتار کرده است اما ابتدای و بنای آن بالای ۱۰۰ سال اهداف شوم  خود را را بر علیه ملت فلسطین پیاده سازی کرده است.
 
 
فعال سیاسی و فرهنگی استان گفت: قبل از انقلاب اسلامی رژیم پهلوی درخدمت رژیم صهیونیسمی بود، اما با شروع انقلاب و با تفکر امام راحل تنها انقلاب و حکومتی که توانست در برابر این رژیم جعلی ایستادگی و مهار شود انقلاب اسلامی است، توطئه هایی مانند جنگ تحمیلی، ناشی از تفکرات صهیونیسمی بود.
 
 
 هدایت خواه گفت:امروز به حکم انسانیت و به حکم مسلمانی  شعرا باید با زبان هنر و ادبیات هنری روح مقاومت و ایستادگی را زنده نگه دارد و در خصوص جریان حق و باطل روشنگری کنند، و باید با  زبان هنر  ظلم و ستم این رژیم را افشا کنند
 
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.