گروه: اخبار استان خبر: 158341 / تاریخ انتشار : 1399/3/2 ساعت : 09:13
مسئول بسیج رسانه سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:

راه اندازی پویش همدلی خبرنگاران برای رسیدگی به نیازمندان/ توزیع 150 بسته معیشتی بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر

مسئول بسیج رسانه استان با اشاره به پویش همدلی خبرنگاران برای امداد رسانی به نیازمندان گفت: تعداد 150 بسته غذایی به نیازمندان استان توزیع خواهد شد.

فخر الدین رضایی در گفتگو با صبح زاگرس؛ گفت: این برنامه با مشارکت اصحاب رسانه استان، پایگاه های خبری، خبرگزاری ها و مطبوعات و همچنین صدا و سیما در بحث مقابله با کرونا و مقوله کمک های مومنانه انجام شده است.

 

وی ابراز داشت: در مرحله اول مجموعه خبرگزاری ها، پایگاه های خبری، و اصحاب رسانه استان ، در بحث آموزش، پیشگیری، تولید محتوا در قبل از عید و همچنین در سال 99 تا اکنون شامل پوشش خبری خدمات  توسط دستگاه های استان، پوشش خدمات کادر بهداشت و درمان که با ایثارگری ها خود گام برداشتند، و همچنین بر نامه های سپاه فتح در مقابله کرونا توسط اصحاب رسانه پوشش داده شد.

 

رضایی گفت: در مرحله دوم، موضوع کمک های مومنانه را می توان اشاره کرد، که همانگونه خبرنگاران از روز اول در بحث مقابله با کرونا در بحث آموزش، پیشگیری، گام برداشتند، در مرحله دوم و قرارگاه کمک های مومنانه پس از دستور رهبر انقلاب در بیان این موضوع در این خصوص اصحاب رسانه در خصوص اطلاع رسانی، جمع آوری کمک ها، تبلیغات فعال بودند.

 

وی افزود: خبرنگاران با راه اندازی پویشی با نام خبرنگاران همدل با اینکه خود آنها نسبت به سایر اقشار جامعه در خصوص موضوعات مالی  آسیب پذیرتر بودند، اما آنها پای کار آمده و در خصوص تهیه اقلام و بسته های معیشتی گام های خوبی برداشتند.

 

مسوول بسیج رسانه سپاه فتح در ادامه عنوان کرد: با کمک خبرنگاران و مجموعه  بسیج جامعه پزشکی استان و همچنین مجموعه جامعه قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی توانستیم برای تعدادی از خبرنگاران در مرکز استان که آسیب پذیری بیشتری داشتند غذای افطاری و غذای گرم تهیه و در اختیار آنها قرار دهیم.

 

رضایی در پایان گفت: با کمک مجموعه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی و همدلی خبرنگاران بسته هایی جهت ارسال و اهدا به مجموعه اصحاب رسانه آسیب پذیر  و  همچنین ارسال تعداد 150 بسته معیشتی به نیازمندان استان با معرفی خود خبرنگاران توزیع خواهد شد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
 
 
 
 
-
 
 
 
 
 
-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.