گروه: اخبار استان خبر: 158321 / تاریخ انتشار : 1399/3/2 ساعت : 09:22
رئیس دانشگاه آزاد یاسوج در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد:

فلسفه وجودی رژیم اسرائیل نامشروع است

رئیس دانشگاه آزاد یاسوج گفت: فلسفه رژِیم صهیونیسمی یک فلسفه نامشروع است و همه دنیا این فلسفه را ناحق می دانند به گونه ای که از سال 1948 مبارزات زیادی صورت گرفت و آزادی خواهان زیادی در تمام دنیا واکنش نشان دادند.

رئیس دانشگاه آزاد یاسوج در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص روز قدس و اهمیت آن گفت: نظر به جعلی بودن رژیم غاصب صهیونیسمی، فلسفه وجودی این رژیم یک فلسفه نامشروع است.

 

کرم جانی پور ابراز داشت: ابتدا کیان رژیم غاصب صهیونیسمی با حمایت دولت های آمریکا و انگلستان ایجاد شد، و بنا داشتند این رژیم را در آمریکا ایجاد کنند و تصمیماتی برای انتقال آنها به آرژانتین صورت گرفت اما  بنابر دلایلی منصرف شدند، در مرحله بعد تصمیم بر انتقال آنها و اختصاص مکانی برای آنها در آفریقا داشتند، اما این موضوع محقق نشد.

 

جانی پور گفت: با اعلامیه بالفورد و با کمال تاسف اراضی فلسطینی را غصب کردند، و  با شعارعرض موعود این اراضی غصب شد و بدون شک فلسفه وجودی آنها یک فلسفه نامشروع است.

 

رئیس دانشگاه آزاد یاسوج افزود: فلسفه رژِیم صهیویستی یک فلسفه نامشروع است و همه دنیا این فلسفه را ناحق می دانند به گونه ای که از سال 1948 مبارزات زیادی صورت گرفت و آزادی خواهان زیادی در تمام دنیا واکنش نشان دادند.

 

وی عنوان کرد: آزادی خواهان هرساله با  تاسی از فرمان امام (ره) و نامگذاری روز قدس به خیابان آمده و با جنایات این رژیم مقابله می کنند و از فرمان امام (ره) تبعیت می کنند به طوری که امروزه با توجه به پیامدهای منفی و آثار ویروس کرونا سبب هماهنگی تمام دنیا با این ویروس شده است، و رژیم غاصب صهیویسیمی را به ویروس جهانی 1948 تشبیه می کنند.

 

جانی پور گفت: امروزه یک هماهنگی جهانی برای مبارزه با ویروس 1948 شکل گرفته است، و اکنون برای این هماهنگی باید اتفاق نظر و همدلی بیشتر باشد، تا این ویروس و غده سرطانی را از بین ببرند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.