گروه: اخبار استان خبر: 158318 / تاریخ انتشار : 1399/3/1 ساعت : 13:34
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای اداری:

هر آمدنی رفتنی دارد/کرونا تمام نشده و این زندگی با کرونا ادامه دارد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای اداری با تشکر از خدمات انجام شده در شیوع کرونا گفت: هر ـمدنی رفتنی دارد و همه نمایندگان برای استان زحمت کشیدند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،  حسین کلانتری در نشست شورای اداری استان گفت : از امام آموختیم که فلسطین پاره تن اسلام است و از هیچ تهدیدی هم هراس نداریم .

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با گرامی داشت روز قدس گفت :امام خمینی (ره)  روز قدس را  با جامعیت و هوشمندانه انتخاب کردند ، و جهان اسلام را به حرکت وادار کرد، ۳ خرداد روزی حماسی و تاریخ ساز در جمهوری اسلامی است.
 
 
وی با اشاره به رشادت و شهادت سردار سلیمانی گفت : بین اسلام و کفر داستانی وجود دارد و جنگی تمام نشدنی بین حق و کفر است.
 
 
کلانتری گفت : هر ۳ نماینده استان در این نشست دعوت شدند و وظیفه داشتیم از خدمات این عزیزان تشکر کنیم چرا که زحمات زیادی کشیدند، هر آمدنی رفتنی دارد و نمایندگان استان برای استان زحمت کشیدند.
 
 
 وی با اشاره به جشنواره شهید رجایی گفت : اداره بازرسی  باید بهتر عمل کند و در مستند سازی خدمات و کارها تلاش شود.
 
 
 نماینده ارشد دولت در استان گفت : برای مردم کار می کنیم و باید با مردم تعامل داشته باشیم و خدمات گفته شود.
 
 
استاندار با اشاره به بحران کرونا گفت: تنها یک استان در کشور تلفات کرونایی آن تک رقمی است و آن کهگیلویه و بویراحمد و این مدیون تلاش های مسیولان و همراهی مردم است  و باید مستند شود.
 
کلانتری گفت: یاسوج یکی از شهرهای بحرانی در کشور برای قضیه بنزین شناخته می شد اما با همراهی مردم ، سپاه و مسئولان حتی شیشه ای نشکست .
 
 وی ابراز داشت در اطلس امنیتی انتخابات کهگیلویه و بویراحمد وضعیت قرمز داشت اما به فضل الهی ، همراهی مردم و نیروهای امنیتی مشکلی پیش نیامد .
 
 وی گفت خیلی از حوزه ها با جذب بخش خصوصی می تواند توسعه یابد و مسئولان باید در این خصوص گام بردارند .
 
 کلانتری گفت امسال سال جهش تولید نامگذاری شده است و استان ما دارای ظرفیت های عظیمی است و در این نقشه راه تلاش شود ظرفیت های خالی در حوزه کشاورزی ، اقتصاد ، خدمات و صنعت تکمیل شوند .
 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت : در حوزه مسکن گام های بزرگی در استان برداشته شد .
 
نماینده ارشد دولت گفت : خداوند پدر احمدی نژاد را بیامرزد و فرصتی شد در برنامه و بودجه خدمت کنم و امروز فرصتی شد تا با نشست با دکتر نوبخت در این ایام کرونا بتوانیم پروژه های خوبی تکمیل و اعتبار خوبی بگیریم .
 
 کلانتری با اشاره به تعداد زیادی از پروژه های عمرانی ، زیر ساختی و توسعه ای استان گفت در این دیدار اعتبارات خوبی گرفته شده و از تکمیل پروژه های زیادی در سال جهش تولید خبر داد.
 
وی گفت : ۱۳ هزار واحد مسکن در استان  ساخته و تکمیل می شود و این جهش عظیم تولید در استان است .
 
استاندار از مسئولان در خصوص ساخت این مسکن ها خواست تا مصالح از درون استان تهیه شود تا رونقی برای کهگیلویه و بویراحمد باشد .
 
 وی سال ۱۴۰۰ را سال سال گاز رسانی استان عنوان کرد و گفت : جنگ بین اسلام و کفر تمام نشدنی است و کرونا نشان داد که کفر و آمریکا چه آسیب پذیر است در صورتی که در کشور ما همچون کشورهای مدعی اجازه ندادند مردم بمیرند و جان مردم برای همه مهم بود.
 
 وی گفت بالغ بر ۵۰۰ هزار میلیارد ریال اعتبار ابلاغی کرونا در استان خبر داد و گفت : به زودی تجهیزات پزشکی زیادی برای خدمات رسانی بهتر به مردم وارد استان می شود .
 
وی گفت تفاوت فرهنگ حاکم در اسلام و کفر نمایان شد و اجازه ندادیم مردم در سنین بالا جانشان به خطر بیفتد در صورتی که در کشورهای به قول خودشان متمدن مردم را بیرون گذاشتند تا بمیرند.
 
 کلانتری گفت : آمریکا شخصیت های بزرگی را تحریم کردند و او می داند مدیریت عالی در شورای امنیت کشور وجود دارد و توطئه ها و نقشه های آنان را برهم زده و اقتدار جمهوری اسلامی دیده می شود .
 
 وی گفت تدابیری در این خصوص اتخاذ شده است و از مردم می خواهیم به صورت جدی به کرونا توجه کنند باتوجه به وضعیت قرمز استان خوزستان .
 
 وی با اشاره به همراهی مسئولان و مردم در مبارزه با شیوع کرونا گفت : توانستیم کمترین هزینه را در این خصوص بدهیم و ایستگاه تعطیلات فطر و توریستی بودن استان نگران شده است .
 
 استاندار گفت کرونا تمام نشده و این زندگی با کرونا  ادامه دارد ،  محورهای ورودی استان به صورت جد کنترل شود و به  افراد بیمار اجازه ورود داده نشود و هیچ فرمانداری اجازه اسکان عمومی و گروهی در استان را ندهند . 
 
 وی گفت بر اساس سیاست های ستاد ملی کرونا گام بر می داریم و به مردم توصیه می کنیم توجه ویژه ای داشته باشند.
 
 انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.